Фіаско в Одесі. «Динамо» втрачає перемогу на останніх секундах матчу

Динамо Київ 15 Жовтня, 21:30 639
Фіаско в Одесі. «Динамо» втрачає перемогу на останніх секундах матчу | 19-27
В матчі 11-го туру«Ліги Парі-Матч» київські динамівці на останніх секундах гри з «Чорноморцем» втрачають три пункти — 1:1.

Початок першого тайму був багатий на боротьбу, атаки та контратаки, але виглядало все дещо сумбурно. В грі «біло-синіх» кидалася в очі значна кількість браку при передачах. «Чорноморець» же виглядав зібранішим та більш націленим на ворота.

На 30-ій хвилині, після розіграшу кутового, Сидорчук вдарив по воротах і влучив у поперечку воріт. На добиванні першим виявився Мораєс - 0:1.

На 33-ій хвилині одесити могли зрівняти рахунок, але Смірнов «пробачив» киян, не забивши з кількох метрів у пустий кут воріт і наступну десятихвилинку господарі поля були активнішими. До кінця першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами й пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з активного пресингу киян, а після першої десятихвилинки гра перейшла в центр поля.

На 62-ій хвилині Мораєс пробивав по воротах «Чорнореця», Боровик відбив м'яч і Громов влучив в перекладину. Далі «Динамо» взяло гру під свій контроль, притиснувши «Чорноморець» до воріт. Поодинокі спроби «моряків» відвести натиск від своїх воріт виявлялися марними. Запал одеситів, який був в першому таймі, в другій половині гри зовсім згас.

На останніх секундах матчу Хачеріді зрізав м'яч у власні ворота - 1:1.

Рахунок вийшов несподіваним і неприємним, особливо зважаючи на характер пропущеного м'яча, турнірне становище та нічию «Шахтаря» з «Олімпіком».

Ліга Парі-Матч. 11 тур. «Чорноморець» — «Динамо»: 1:1

Голи: Мораєс - 30, Хачеріді - 90+4 (аг).

Попередження: Люлька - 22, Хачеріді - 25, Коркішко - 38, Мартиненко - 53, Філімонов - 70, Сидорчук - 80,

«Чорноморець»: Боровик, Ковалець - (Третьяков - 69), Коркішко, Хобленко - (Барилко - 75), Смирнов, Філімонов (К), Татарков - (Кабаєв - 46), Мартиненко, Люлька, Данченко.

Лава запасних: Безрук, Азацький, Кабаєв, Петько, Барилко, Третьяков, Мусолітін,

«Динамо»: Рудько, Сілва, Ярмоленко (К), Мораєс - (Бєсєдін - 87),Сидорчук, Рибалка, Віда, Макаренко, Федорчук - (Корзун - 78), Хачеріді, Громов - (Гусєв - 64).

Лава запасних: Шовковський, Антунеш, Морозюк, Корзун, Гусєв, Бєсєдін, Оріховський.