Сидорчук: «Велике розчарування, що впустили переможний результат»

Динамо Київ 17 Жовтня, 21:12 663
Сидорчук: «Велике розчарування, що впустили переможний результат»
Хавбек «Динамо» - про гру з «Чорноморцем».
- Ми допускали дуже багато помилок в середині поля. І те, про що нас просили тренери, ми взагалі не виконали... Надто вже багато було «обрізок» з нашого боку, що грало на руку «Чорноморцю» - ми самі надавали суперникам додаткові можливості для реалізації їхнього плану на цю гру, побудованого на контратаках.

Коли пробивав по воротах, я думав тільки про удар, а не про те, заб'ю я чи ні. Для мене не грає значення, хто саме запише на свій рахунок гол - я чи хтось інший, головне, щоб перемагала команда. Якщо ми будемо перемагати, то це принесе додаткові стимули всім. Так що я не засмутився через те, що після мого удару м'яч влучив у поперечину. Гол адже в підсумку відбувся!

У перерві головний тренер попросив нас не втрачати м'ячі, адже до перерви таких втрат з нашого боку, повторюся, було дійсно дуже багато. У другому таймі в цьому плані ми стали діяти краще - значно якісніше контролювали м'яч, рідше допускали невимушені помилки, які в першому таймі приводили до контратак «Чорноморця».

Всі дуже засмутилися. Велике розчарування, що впустили переможний результат. Тим більше, що в другому таймі ми грали досить непогано. А в підсумку пропустили такий нелогічний гол...

Так, ми відстаємо від «гірників» на шість очок, але у нас з ними ще до другого етапу чемпіонату один матч. Так що все реально, але за умови, що ми будемо покращувати свою гру - тоді все буде в порядку, - сказав Сидорчук в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua.