Ультрас «Інтера»: «Мауро Ікарді для нас помер»

Світовий футбол 17 Жовтня, 22:17 1203
Ультрас «Інтера»: «Мауро Ікарді для нас помер»
Головні фанати «Інтера» залишилися незадоволені рішенням керівництва клубу у справі форварда Мауро Ікарді.

Сьогодні «Інтер» виступив з офіційною заявою, згідно з яким Мауро Ікарді за свої слова на адресу фанатів клубу не був позбавлений капітанської пов'язки, а відбувся штрафом.

Нагадаємо, що конфлікт між Мауро Ікарді і тіффозі виник після публікації автобіографії футболіста. У ній аргентинець засуджує поведіну вболівальників під час конфлікту в лютому 2015 го року, і зізнається,що готовий був вдатися допослуг аргентинської мафії, щоб заспокоїти буйних фанів. Після цього тіффозі «Інтера» закликали керівництво клубу позбавити Мауро Ікарді капітанської пов'язки і влаштували йому обструкцію.

- Ми проти рішення клубу, але нам потрібно зрозуміти причини такого покарання керівництва. Якщо у нас є проблеми, то ми будемо їх вирішувати, - сказав представник ультрас нерадзуррі SportItalia.

Після слів Мауро Ікарді в своїй книзі наші відносини налагодити не можна. Його звинувачення були дуже серйозними. Ми стаємо заручниками подібних персонажів, які вимагають у клубу мільйонні контракти, а потім ведуть себе як розпещені діти.

Гравець не має права так поводитися з фанатами і ставиться до них, як ідіот, тільки тому, що він круто штовхає м'яч. Ми вже не говоримо, що вся книга написана на основі брехні. Сподіваємося, що він зніме книгу з продажу і тоді, напевно, питання буде закрите.

Якщо Мауро Ікарді забиває, то забиває Інтер. Тому ми будемо вдячні «Інтеру», а не йому. Мауро Ікарді для нас помер.