Передматчева прес-конференція Андрія Ярмоленка

Динамо Київ 18 Жовтня, 15:00 460
Передматчева прес-конференція Андрія Ярмоленка
Лідер київського клубу - про матч «Динамо» - «Бенфіка».

- Андрію, останнім часом ви демонстрували найкращу гру в основному на міжнародній арені – у матчах за збірну та в єврокубках. Для вас це більша мотивація?

- Скільки журналістів – стільки й думок. Хтось навпаки каже, що я не показую хорошої гри з сильними командами. Я намагаюся виходити на ігри, демонструвати свої найкращі якості та робити все, щоб моя команда перемагала, незалежно від суперника.

- Що скажете про сильні та слабкі сторони «Бенфіки»?

- Сильна сторона багатьох португальських команд – це контроль м’яча. Зараз ми переглядали їх матч із «Наполі», у якому італійці добре контролювали м’яч, але статистика володіння м’ячем все одно була на боці «Бенфіки». Завтра намагатимемося позбавити їх такої можливості та зіграти так, щоб порадувати вболівальників. Найголовніше, щоб цей матч приніс нам три очки.

- Чи є розуміння в команді, щоб матч із «Бенфікою» буде переламним? Чи була розмова всередні команди після нічиєї в Одесі?

- Звісно, всі розуміють, яка завтра гра нас очікує. Якщо ми хочемо виходити з групи, то маємо набирати три очки завтра або чотири очки у двох матчах з «Бенфікою». Вдома, яким би не був суперник, ми маємо грати тільки на перемогу. Що стосується матчу з «Чорноморцем», то неприємно втрачати перемогу на останніх хвилинах, але це футбол. Ми готуємося та йдемо далі. Після матчу був розбір, тренерський штаб вказав нам на наші помилки. Найголовніше, щоб кожний задумався та показав свій максимум у наступній грі та виправив помилки, які були в Одесі.