Євген Макаренко потролив канал «Футбол»

Динамо Київ 18 Жовтня, 17:23 1089
Євген Макаренко потролив канал «Футбол»
Телеканал «Футбол» на правах офіційного транслятора матчів Ліги чемпіонів запросив від клубу «Динамо» для ексклюзивного передматчевого інтерв'ю захисника команди Євгена Макаренка.

Зрозуміло, наш клуб виконав всі вимоги регламенту УЄФА, і футболіст прибув на інтерв'ю. Але тільки його спілкування з представниками даного каналу виявилося дуже швидкоплинним - справа в тому, що на всі питання Макаренко відповідав максимально коротко, а в деяких випадках виголошував лише «Так» або «Ні», - розповів Булига.

Нагадаємо, не так давно схожий ексклюзив телеканал «Футбол» отримав і від команди «Динамо» U-19 за підсумками матчу Юнацької ліги УЄФА з «Наполі» U-19 (4:1). Тоді старший тренер «біло-синіх» Юрій Мороз привітав свою команду з перемогою, подякував уболівальникам за підтримку на стадіоні і порекомендував звернутися з питаннями по поєдинку до так званих експертів телеканалу «Футбол» - Морозову і Леоненко, які, як відомо, деяку частину свого життя були пов'язані з професійним футболом. В аналогічній манері побудував своє спілкування з «Футболом» гравець «Динамо» U-19 Назарій Русин.

Як відомо, до цього дня ні з вуст Морозова, ні з боку представників групи каналів «Футбол» вибачень на адресу Ярмоленко не було. Відмовчується на цей рахунок і власник «Футбол» - президент «Шахтаря» Рінат Ахметов. Більш того, Морозов продовжує озвучувати свої думки в ефірі телеканалів, що наштовхує на висновок про те, що даний транслятор заохочує образи футболістів національної збірної України.