Гендиректор «Тосно»: «Мілевський хоче грати, а не просто отримувати гроші»

Світовий футбол 18 Жовтня, 22:22 512
Гендиректор «Тосно»: «Мілевський хоче грати, а не просто отримувати гроші»
В'ячеслав Матющенко розповів про стан справ Артема Мілевського у «Тосно».

- Артем Мілевський вийшов тільки на 14 хвилин - не готовий або інші форварди на сьогодні сильніше?

- У нас хороші нападники - Марков, Кутьїн, Заболотний. Плюс ви ж знаєте, що в ФНЛ на поле може знаходитися не більше трьох іноземців, а в «Тосно» під ліміт крім Артема потрапляють Дугаліч, Кашчелан, Галіулін і Причиненко. Але Мілевський набирає форму і в подальшому його ігровий час буде збільшуватися. Навіть за той невеликий відрізок, що він провів проти «Нафтохіміка», встиг проявити себе - зробив гольову передачу Кутьїна, ще раз загострив ситуацію.

- Мілевський опинився в «Тосно» завдяки вашим особистим зв'язкам. Чим ви його заманили?

- Усім відомо, що це за гравець. Ми скористалися тим, що після виступу в Румунії він перебував у статусі вільного агента. Я подзвонив Артему, він два дні подумав над пропозицією, після чого приїхав на предметні переговори.

- Коли в команді з'являється гравець з регаліями, чия зарплата набагато вище, ніж у інших, всередині нерідко відбувається розбрат ...

- Мілевський пішов на наші умови, у нього звичайна зарплата. І взагалі він хоче грати, а не просто отримувати гроші - вони для нього не мають значення. Артем мотивований спортивною складовою. Упевнений, він повернеться на свій колишній рівень.