Олег Саленко: «Цілком можливо, що в Лісабоні нам щось підсипали»

Динамо Київ 19 Жовтня, 17:45 695
Олег Саленко: «Цілком можливо, що в Лісабоні нам щось підсипали»
Екс-форвард «Динамо» пояснив, чому кияни розгромно поступилися «Бенфіці» (0:5) майже 25 років назад - у сезоні 1991/92.
«Почнемо з того, що у нас, на відміну від «Бенфіки», вже практично не залишалося шансів на перше місце в групі. Ми в другому турі програли «Спарті», а вже по весні двічі поступилися «Барселоні». Вона тоді була неймовірно гарна. Субісаретта, Куман, Гвардіола, Стоїчков, Салінас... Суцільні зірки. Ну і щось незрозуміле в Лісабоні тоді сталося...

Ні, ніхто нікого не плавив і нічого не продавав! Такого бути не могло. Ну, принаймні, я нічого про це не знаю. А з Юраном і Кульковим перед грою в Португалії ніхто з нас і не спілкувався. Це в Києві ми зустрічалися до гри. Було ж цікаво послухати їхні розповіді про португальський футбол і життя за кордоном. А в Лісабоні ми побачили один одного вже на стадіоні перед грою.

Тут інше. Ми вийшли на поле якісь... варені. Бігти просто не могли, ноги - немов ватяні. На перший тайм ще сил вистачило, а після перерви сіли остаточно. Елементарно не встигали за суперниками.

Цілком можливо, що в Лісабоні нам щось підсипали в їжу або в воду. Ми потім переглядали гру: ну не могли ми ні з того ні з сього так повзати по полю. Знову ж - внутрішні відчуття. Всі хлопці потім говорили, що відчували себе не кращим чином. Ось і наотримували купу голів. Два з них, між іншим, Юран забив», - розповів Саленко «Футбольному клубу».