«Динамо» на «Олімпійському» поступається «Бенфіці»

Динамо Київ 19 Жовтня, 23:36 618
«Динамо» на «Олімпійському» поступається «Бенфіці» | 19-27
Київське «Динамо», маючи безліч моментів, не зуміло їх реалізувати і у підсумку поступилося клубу із Португалії.

Перші хвилини активно розпочали обидві команди і намагалися забити швидкий гол, і гості добились свого. Вже на дев'ятій хвилині наші хлопці пропустили. Віторіно Антунеш збив у власному штрафному суперника і рефері призначив пенальті. Надія була тільки на Рудька, але наш голкіпер не вгадав кут, у який пробив Сальвіо - 0:1.

На 16 хвилині «Динамо» мало непогані моменти відповідати на пропущений гол. Спочатку подачу від кутового замикав Хачеріді, але цей удар було блоковано. Потім закидав у штрафну Сілва передачею на Віду, проте пас вийшов надто сильним і потенційно небезпечний момент втрачено.

Другий момент був у Гонсалеса. Даніло Сілва додав швидкості в атаці, так би мовити привів у рух футболістів «Динамо», віддав на Сидорчука, той підключив до атаки Ярмоленка, Андрій виконав навіс на дальню штангу, Гонсалес пробив головою, але на жаль трішки за високо над воротами пролетів м'яч.

Ближче до завершення першого тайму мав забивати Сергій Сидорчук. Андрій Ярмоленко віддав передачу на Сергій, той завдав удару, але вийшло трохи не точно.

Другий тайм почався для нашого клубу просто жахливо. «Динамо» пропустило другий гол. Відзначився аргентинець Франко Серві. 21-річний футболіст отримав дуже багато простору у нашій штрафні. Завдав удару, його заблокували, але потім на добиванні він зіграв результативно і подвоїв перевагу свого клубу.

Відразу декілька моментів було у київського «Динамо» після пропущеного голу. Мораєс вийшов один на один із воротарем, але не використав свій шанс. Потім на виході помилився воротар «Бенфіки» І міг забивати Ярмоленко, але не з орієнтувався в моменті. Потім ну стовідсотковий епізод був у нашого капітана. Ярмоленко вийшов на воротаря і ще мав збоку себе Дерліса Гонсалеса, але і такий момент динамівці не реалізували.

Віктор Циганков, який вийшов на заміну відразу створив небезпечний момент для «Динамо». Віктор класно пройшов по своєму фланзі, віддав разючу передачу на Буяльського, Віталій завдав удару, який було блоковано захисниками.

«Динамо» ближче до завершення матчу приблизно на 80 хвилині Мораєс виграв боротьбу у чужій штрафні за м'яч, але не зумів завдати сильного удару.

На 85 хвилині шалений момент був у Ярмоленка. Циганков виконав простріл вздовж чужої штрафної і вже на дальній стійці замикав цей пас Ярмоленко, проте оборонець «Бенфіки» врятував команду від пропущеного голу.

Ліга чемпіонів, 3-й тур. «Динамо» - «Бенфіка» 0:2.

Голи: Сальвіо 9, Серві 55.

«Динамо»: Рудько, Сілва, Антунеш, Ярмоленко (К), Мораєс, Сидорчук (Гладкий), Корзун, Віда, Гонсалес (Циганков), Федорчук (Буяльський), Хачеріді

«Бенфіка»: Ендерсон, Грімальдо, Луізіано (К), Фейса, Мітроглу (Хіменес), Нільссон-Лінделеф, Сальвіо, Гедеш (Елізеу), Піцци, Серві (Селіс), Семеду.