Післяматчева прес-конференція Руя Віторії

Динамо Київ 20 Жовтня, 00:36 443
Післяматчева прес-конференція Руя Віторії
Наставник «Бенфіки» відповів на запитання журналістів після перемоги над «Динамо» в Києві у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів (0:2).

- Сьогодні ми повели справді добру гру, контролювали її перебіг. Зважаючи на потенціал суперника, намагалися грати в своєму руслі. Гравці дотрималися моїх настанов та здійснили все заплановане.

Перемога «Бешикташа» над «Наполі»? Ми не надто переймаємося результатами інших команд. У нашій групі боротьба буде йти до кінця, і ми налаштовані боротися до кінця та завершити груповий етап успішно.

- Сьогодні нападник Піцци знову вийшов у центрі поля. У майбутньому він матиме саме таке амплуа?

- Як тренер, я добре знаю його можливості та можливості інших гравців. Піцци належить до футболістів, які можуть грати на різних позиціях. Це дуже важливо, коли гравець може відпрацьовувати як на оборону, так і на атаку.

- «Бенфіка» гратиме два матчі з трьох, що залишилися на груповому етапі, вдома – це позитивний момент?

- Звичайно, це непогано, що два матчі з трьох ми проведемо вдома. Вболівальники нас активно підтримують, але це не дає жодних гарантій. «Динамо» грало на виїзді з «Бешикташем» і не програло. А наша сьогоднішня перемога не означає, що ми переможемо і в наступному матчі. У Лізі чемпіонів легких матчів та суперників не буває.

- Чи можна сказати, що «Бенфіка» подолала пресинг із боку суперника та виконала усе заплановане?

- Найважливіше – це враховувати сильні сторони і характеристики суперника та використовувати їх на свою користь. Не можу сказати, що в нашій команді всі гравці – це рівень Ярмоленка, є футболісти нижче за рівнем, але ми спромоглися його нейтралізувати. Це була справді виграна гра завдяки нашим якостям. Є матчі добре зіграні, а є виграні. Цей матч був і добре зіграний, і виграний.

- Багато хто з тренерів не любить паузи на матчі збірних. Яке ваше ставлення до таких перерв, адже здалося, що остання міжнародна пауза позитивно відобразилася на грі «Бенфіки» та додала команді свіжості?

- Взагалі я не надто полюбляю паузи на матчі збірних, адже вони порушують ритм повсякденної роботи. Це не завжди позитивно, але це реальність, від якої нікуди не дітися. Думаю, що ми належно підготувалися до матчу з «Динамо», бо усвідомлювали його важливість для нас.

- Сергій Ребров сказав, що в «Динамо» немає кістяка команди, а деякі гравці втратили мотивацію. Чи бували у вашій тренерські кар’єрі такі випадки та що ви можете порадити колезі?

- Це проблема мого колеги, тому я краще говоритиму про свою команду. Я задоволений, що зараз ми маємо оптимальне поєднання досвідчених гравців та молодих, але сповнених бажання грати футболістів. Це забезпечує нам належні результати. Я не можу розмірковувати про вирішення проблем «Динамо», бо не дуже добре знайомий з місцевою специфікою футболу.

- Те, що «Бенфіка» перед зустріччю з «Динамо» грала не в чемпіонаті, а в Кубку Португалії – великий плюс?

- Можна сказати, що це було позитивним для нас фактом, бо ми мали можливість змінювати склад та підібрати оптимальні поєднання.