Арбітр пояснив, навіщо потрібна зелена картка в футболі

Світовий футбол 21 Жовтня, 19:17 3162
Арбітр пояснив, навіщо потрібна зелена картка в футболі
Колишній суддя та делегат УЄФА вважає позитивом запровадження зеленої картки у футболі.
«Зелена картка футболу потрібна, - каже Плюс Спорту Костянтин Віхров. - Найпопулярніший у світі вид спорту не тупцює на місці, він розвивається, і правила також удосконалюють. Як відомо, до 1970 року не було ані жовтих, ані червоних карток. І хлопці якось грали у футбол. Гравці були чесніші, спокійніші і порядніші, аніж сучасні. Вони визнавали порушення, навіть якщо арбітр не помітив його, виявляли людяність і повагу до суперників.

На жаль, нинішнє покоління виходить за всі дозволені межі. Ми чуємо матюки, ми бачимо, як вони готові один одного роздерти і як принижують один одного. Футбол став брудним, сучасні гравці нахабні і невиховані, у футболі багато ненависті, бо на кону величезні гроші. Зелена картка - це метод боротьби з ненавистю. Я думаю, що зелена картка приживеться у футболі. Принаймні сучасні футболісти дістали стимул бути коректними».

Нагадаємо, що гравець італійської «Віченци» Крістіан Галано першим дістав зелену картку. У матчі Серії Б проти клубу «Віртус Ентелла» суддя призначив кутовий удар в бік воріт суперника, але Галано підказав арбітру, що гравець команди опонента не торкався м’яча, і відповідно, призначення стандарту є помилковим. Рефері відмінив кутовий і нагородив футболіста зеленою карткою.

За підсумками сезону 2016/2017 футболіста, який отримає найбільше зелених карток, нагородять спеціальним призом.