Курченко винен трьом гравцям «Металіста» майже мільйон доларів

Футбол України 21 Жовтня, 21:47 1052
Курченко винен трьом гравцям «Металіста» майже мільйон доларів
Лише трьом екс-гравцям харківського клубу Курченко завинив 980 тисяч доларів.

- Залишились лічені дні до того, коли справа трьох гравців «Металіста» - Едмара, Шелаєва і Ковальчука - опиниться у суді, - каже «Плюс Спорту» голова фонду соціального захисту футболістів і тренерів Олег Печерний. - У цій справі є серйозний прогрес. Прокуратура і поліція дуже зацікавлені, щоб справа якнайшвидше опинилась в суді. А тепер ще й Федерація футболу зацікавилась цією справою. Вони надіслали запит слідчому і поцікавились, чи насправді відкрита кримінальна справа щодо «Металіста» в особі його президента Сергія Курченка. Так, відкрита кримінальна справа. Це їм і слідчий повідомив, і я підтверджую.

Чому ФФУ вирішила втрутитись у цей процес? Сподіваюсь, що з метою прискорити час, коли футболісти отримають свої зароблені гроші. Вірю, що вони зі свого боку зроблять все можливе, щоб все закінчилось справедливо.

- Яким чином суд змусить Курченка розрахуватися з футболістами?

- А тут думка і бажання цього злодія вже нікого не цікавить. Суд просто арештує майно «Металіста» - стадіон, база, Академія. Частину з нього продадуть на аукціоні і виручені гроші передадуть футболістам.

- Скільки грошей намагаються відсудити ці троє гравців?

- Загальна сума боргу - 980 тисяч доларів. Найбільше заборгували Ковальчуку - 400 тисяч доларів.