Олексій Шевченко: «Не вистачило досвіду в єврокубках»

Футбол України 22 Жовтня, 15:42 515
Олексій Шевченко: «Не вистачило досвіду в єврокубках»
Голкіпер «Зорі» Олексій Шевченко підвів підсумок матчу з «Фейєноордом» (0:1).

- Матч вийшов непоганий. Шкода тільки, що пропустили такий гол. Особливих моментів супернику створити не дали. Але ми поступилися. Гра забудеться, а рахунок залишиться.

- Партнери завжди діють грамотно, коли підказує голкіпер ... Як ти впливаєш на лінію захисту?

- У нас дуже серйозна лінія захисту. Дійсно, ми з ними в постійному контакті. Але в грі з «Фейєноордом» програла вся команда. Це не вина будь-яких конкретних футболістів. Надалі постараємося не допускати помилок, а реалізовувати свої моменти. І Влад Кулач мав непоганий шанс, і Пауліньо, коли вийшов на заміну. Міша Сиваков міг забити після кутового. Фарт, на жаль, не був на нашому боці.

- З «Манчестер Юнайтед» 1:0, з «Фейєноордом» 1:0, причому в обох іграх ми могли вибороти нічию. Чого ж все-таки не вистачило нам?

- Напевно, досвіду в єврокубках.

- При стандартах не нервував?

- Ні. Я впевнений в своїх хлопцях. Вони здорово грали. Були моменти, де і мені потрібно було вступати в гру. Нікому претензій пред'явити я не можу.

- Якщо порівнювати індивідуально, то по боротьбі в корпус в корпус, гравці «Фейєноорда», як здалося, нас перевершували, але ось по настрою і грі ми нічим не програли ...

- Ми акуратно і дбайливо грали, адже боялися пропустити. Але після пропущеного гола, «Фейєноорд» був тільки на своїй половині, вони практично її не переходили. Нам же втрачати було нічого, і ми пішли вперед. Вважаю, що зіграли непогано, - наводить слова Шевченка прес-служба луганського клубу.