Бернардом цікавляться бразильські клуби

Футбол України 22 Жовтня, 19:43 929
Бернардом цікавляться бразильські клуби
Бразильський легіонер донецького «Шахтаря» може піти з клубу.

Як повідомляє UOL Esporte, «Фламенго» і «Палмейрас» серйозно цікавляться 24-річним Бернардом, контракт якого з «гірниками» закінчується через півтора року. При цьому обидва клуби розуміють, як нелегко буде вести переговори з «Шахтарем», але розраховують на успіх.

Справа в тому, що за інформацією джерела, Бернард не планує вести переговори з «Шахтарем» щодо продовження контракту. У той же час «помаранчево-чорні» не хочуть безкоштовно втратити футболіста, за якого в 2013 році було сплачено 25 млн євро. Однак існує і компромісний варіант - Бернард буде готовий розглянути пролонгацію свого угоди з «Шахтарем», якщо в донецькому клубі підуть йому назустріч і відпустять в оренду в один з бразильських клубів.

«Фламенго» і «Палмейрас» мають намір уважно стежити за ситуацією, що склалася і вже в найближче трансферне вікно сподіваються, що угода по переходу Бернарда виявиться можливою. При цьому бразильські клуби також бентежить висока зарплата Бернарда і вони чекають, що «Шахтар» погодиться платити певну її частину на випадок орендної угоди.