«Олександрія» – «Динамо». Орієнтовні склади команд

Динамо Київ 23 Жовтня, 10:51 307
«Олександрія» – «Динамо». Орієнтовні склади команд
Пропонуємо орієнтовні склади команд на сьогоднішній поєдинок ЛПМ 12 туру.

Стартовий склад для Володимира Шарана ніколи не був догмою. Зміни до основи тренер «Олександрії» вносить майже постійно, не дивлячись на те, виграла команда чи програла. На цей же раз без корективів не вдасться обійтися в принципі, адже не зможуть допомогти команді орендовані в «Динамо» Андрій Цуріков та Роман Яремчук.

Дискусійною в олександрійців є зокрема й воротарська позиція. В останніх матчах, поки Андрій Новак лікувався, грав Владислав Леванідов. У центрі оборони виходила пара Андрій Гітченко – Антон Шендрик. Втім, зважаючи на те, як невдало Андрій зіграв у літньому поєдинку проти киян, Шаран може довірити незамінному в минулому сезоні дуету Басов – Шендрик. Цурікова на лівому фланзі захисту можуть замінити Сергій Чеботаєв чи універсал Андрій Запорожан. Однак капітан, найімовірніше, складе звичну пару в центрі поля разом із Євгеном Банадою. Справа ж майже напевне оборонятиметься Станіслав Микицей.

У нападі, мабуть, зіграє Віталій Пономар. Сергій Старенький та Дмитро Леонов претендуватимуть на позицію правого вінґера. Зліва ж окрім Артема Поляруса та Артема Чорнія може зіграти й Пономар. У такому разі попереду вийде Станіслав Куліш. Роль атакувального хавбека, найімовірніше, буде віддана Василеві Грицуку.

«Олександрія» (орієнтовний склад): А. Новак – Микицей, Басов, Шендрик, Чеботаєв – Запорожан, Банада – Старенький, Грицук, Полярус – Пономар

Треба очікувати перестановок і в складі «Динамо». Пов’язані вони як із втомою, так із слабкою грою команди в зустрічі проти «Бенфіки». Крім того, через дискваліфікацію матч пропустить Євген Хачеріді. Його в центрі оборони вочевидь замінить Даніло Сілва, котрий діятиме в парі з Домаґоєм Відою. На правому ж фланзі оборони замість бразильця має вийти Микола Морозюк, автор трьох гольових передач в зустрічі з «Олександрією» в першому колі. Зліва після «бенефісу» Віторіну Антунеша в поєдинку з «Бенфікою» повинен зіграти Євген Макаренко.

В опорну зону з огляду на слабку гру Микити Корзуна в середу повинен повернутися Сергій Рибалка, для якого «Олександрія» після вилучення у весняному чвертьфіналі Кубка – теж суперник особливий. Трохи вище над Сергієм наставник киян вочевидь поставить Сидорчука та Буяльського. Бодай тому, що Валерій Федорчук у двох попередніх поєдинках, м’яко кажучи, не вразив. Провалив зустріч проти «Бенфіки» й Дерліс Ґонсалес. А отже на місці лівого вінґера з перших хвилин має з’явитися Віктор Циганков. На протилежному краї, безперечно, гратиме Андрій Ярмоленко, а попереду Ребров, якщо він не ворог собі, виставить Жуніора Мораєша. Бразилець у грі з «Бенфікою» теж виглядав слабо. Але навіть у такому стані він для команди корисніший, ніж Олександр Гладкий.

«Динамо» (орієнтовний склад): Рудько – Морозюк, Даніло Сілва, Віда, Є. Макаренко – Рибалка – Ярмоленко, С. Сидорчук, Буяльський, В. Циганков – Жуніор Мораєс