Юрій Мороз: «Налаштовували хлопців на боротьбу — це і мало місце на полі»

Динамо Київ 23 Жовтня, 19:32 762
Юрій Мороз: «Налаштовували хлопців на боротьбу — це і мало місце на полі»
​Наставник динамівської команди U-19 Юрій Мороз підбив підсумок виїзного поєдинку проти луцької «Волині», в якому наша команда поступилася з рахунком 4:3:

- Напевно, на результат сьогоднішнього матчу вплинула ротація складу. Але і на тих футболістів, які вийшли на поле, ліг значний тягар. Ті ж Миколенко і Дубінчак виглядали не так яскраво, як раніше. Можливо, з'являється втома. Не було єдності, особливо, в лінії оборони. Ми багато пропускаємо. Занадто багато. У нас немає хорошої надійності в лінії оборони. Захищається вся команда, але ті моменти, які сьогодні були у суперника, виходили від наших гравців захисної лінії. Також хотілося б, щоб у нас надійніше і впевненіше грав воротар.

- Можна сказати, що Артур Глоба і Руслан Кошелев не зовсім вдало провели перший тайм?

- Так, ми також засмучені, що хлопці, які працюють з нами, не показують того бажання і прагнення виходити на поле і демонструвати той футбол, який від них вимагається. Будемо розбиратися, з чим це пов'язано. Сьогодні нам було важко. Налаштовували хлопців на боротьбу - це і мало місце на полі. Мені здається, «Волинь» більше хотіла перемогти, ніж ми. А наші хлопці, напевно, хотіли більше обіграти суперника, але програвали боротьбу, не встигали за опонентами, слабо грали на підборі і часом втрачали ту командну нитку, яка завжди була нашим хорошим козирем. Тобто, було більше індивідуальних дій, не завжди, звичайно, але часто.

- До середини другого тайму слабкіше виглядав лівий край - саме звідти був пропущений четвертий гол - це наслідок недостатньої взаємодії Дмитра Бабана і Владислава Алексєєва?

- Бабан грав у нас зовсім мало, і ми повинні були знаходити для нього ігровий час. У тому голі, який нам забили - звичайно, є і його вина, тому що потрібно тримати суперника, контролювати його дії, не дати йому зіграти. Дитячі помилки і привели до взяття воріт.

- Після того, як Ледньов змістився на позицію під нападниками, він повинен був налагодити гру флангів?

- Богдан провів хорошу гру, в середині першого тайму ми його перевели в інсайди, і там він себе яскраво виявляв, віддавав передачі, старався, але часом також зловживав індивідуальними діями, менше віддавав передач на фланг, а більше грав на себе - іноді це йшло не на користь команді. Але він намагався, не дивлячись на те, що сьогодні його фізичний стан був не найкращим. Ми планували дати Богдану трохи перепочити, але не вийшло.

- Активність Влада Наумця, особливо, в компенсований час, можна віднести до позитивних моментів? Він та інші хлопці старалися в кінцівці, але просто не вистачило часу, щоб зрівняти рахунок?

- Може, і не вистачило, але говорячи про Влада, яскравий момент його сьогоднішньої гри - це забитий м'яч. В інший час він був непереконливим. Він - безперечно, талановитий хлопець, але хотілося б, щоб він більше і краще виявляв свій характер. Без цього в сучасному футболі досягти якогось успіху дуже важко, особливо на його позиції, де потрібно вміти і швидко атакувати, і також швидко перемикатися на відбір. А Влад більше готує себе на атаку, ніж намагається брати участь в колективних оборонних діях. А той час, який він провів активно, - це всього лише його п'ять хвилин. Решта 85 він був малорухомий і малопомітний, поступався в боротьбі. Але хлопці заслуговують не лише на критику - вони старалися, особливо, у другому таймі, коли ми мали більше можливостей забити і вирвати гру, ніж пропустити.

- У той же час, команда забила три м'ячі - це не так погано?

- Так, радує, що ми забиваємо. З одного боку, це добре, але нам потрібно, щоб вони надійніше грали в обороні, і ми хочемо їх привчити до цього. Відповідальність гри в захисті, на мій погляд, вище, ніж в атаці. Попереду потрібні більш креативні гравці, там необхідно більше везіння. А в грі в обороні хлопці повинні стояти на смерть, не дати пробити, діяти злагоджено. Сьогодні ж, повторюся, не було необхідної єдності, здатності нав'язати свою боротьбу і виграти її, бути готовим. Це і призвело до чотирьох пропущених м'ячів - це багато. Не пам'ятаю, щоб ми коли-небудь стільки пропускали. Відповідно, було важко їх всі відігравати. По ходу гри це вдавалося, але впевненості в тому, що доведемо матч до переможного кінця, було мало, — сказав Мороз офіційному сайту київського «Динамо».