Тренер: «Моїх футболістів допитували дві години»

Футбол України 25 Жовтня, 16:49 502
Тренер: «Моїх футболістів допитували дві години»
Стало відомо, скільки грошей заплатив МФК «Миколаїв» щоб відбілити своїх футболістів від звинувачень в участі у договірних іграх.
- Мені вже просто набридли ці постійні звинувачення у договірних матчах, - каже »Плюс Спорту» головний тренер «Миколаєва» Руслан Забранський. - Я підійшов до президента нашого клубу і запропонував перевірити футболістів на детекторі брехні. Той погодився. Процедура не з дешевих. Щоб перевірити одну людину, слід заплатити дві тисячі гривень. А ми перевірили всю команду!
Кожного гравця допитували дві години! Як мені пояснили, людина може приховувати правду годину, стійка людина максимум півтори години. Але за дві години допитів ти по-любому розколешся. Єдині, хто можуть витримати цей допит і не спалитися - це екстрасенси і маги. Тому вони і дають 95 відсотків гарантії. Я не думаю, що вся моя команда складається з екстрасенсів (усміхається).
Як показав детектор, вся моя команда чиста, ніхто у договірних матчах участі не брав. Я вже думаю, що це самі букмеккерські контори з метою самореклами пускають такі мульки.