Олег Венглинський: «У рідних стінах «біло-сині» будуть битися лише на перемогу»

Динамо Київ 26 Жовтня, 09:58 500
Олег Венглинський: «У рідних стінах «біло-сині» будуть битися лише на перемогу»
Екс-нападник «Динамо» поділився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння на НСК «Олімпійський».
«Обидві команди підходять до даної гри в різному стані. Динамівці після серії незадовільних матчів («Чорноморець», «Олександрія») зобов'язані були брати очки, але їх втратили. Що відразу відбилося на турнірному становищі киян, на їх психологічному стані, на мікрокліматі. Це отримало підтвердження в словах головного тренера, який заявив, що незадоволений діями деяких футболістів у тренувальному процесі. Плюс динамівці зовсім недавно програли «Зорі» в рамках чемпіонату України. Я думаю, що «Динамо» зробить все для того, щоб реабілітуватися і скоріше перервати цю негативну смугу. Та й завдання виходу в фінал Кубка України, виграш цього трофея, ніхто не знімав. «Динамо» завжди апріорі: було, є і буде. По іншому бути не може.

Що стосується «Зорі», думаю, що Вернидуб, буде дуже добре думати, як йому грати з київським «Динамо». Тому що якщо поженешся за всіма зайцями, то можеш жодного не впіймати. Луганчани зараз грають на всіх фронтах: борються в чемпіонаті України за призові місця, виступають в Лізі Європи, плюс Кубок України. Однак сили небезмежні. Треба десь чимось жертвувати. Може Вернидуб і ризикне... будучи максималістом і знаючи можливості своїх футболістів. Те, що показали останні матчі - ротація вже не відбувається безболісно. Це при тому, що гравці, які знаходяться в резерві, вони за своїм рівнем і майстерності нічим не поступаються гравцям основного складу. Виходить, що вони безболісно їх замінюють. Футболісти можуть підтримати цей переможний порив, а це вже говорить про тренерську роботу. Значить, не 12-14 гравців знаходиться в основній обоймі, що і дозволяє наставнику луганчан робити ротацію. Тому що якби не було ротації, то команда вже б здулася. Тому цікаво буде, як Вернидуб зіграє. Або він піде основним складом в лобову або ж все-таки зробить ставку на чемпіонат України і Лігу Європи.

Однозначно, динамівці гратимуть основним складом. Ротація дозволяє і футболістам є, що доводити. Те, що це буде безкомпромісне протистояння - це 100 відсотків. Важко прогнозувати результат цієї дуелі. «Зорі» в сьогоднішньому поєдинку доведеться несолодко, тому що динамівці будуть мотивованими. Кияни хочуть показати, що у них все нормально в колективі і в ігровому плані. Тим більше гратимуть вдома. У рідних стінах «біло-сині» будуть битися лише на перемогу. А ось по «Зорі» подивимося, чи зможе луганський клуб підтвердити те, що він не випадково обіграв «Динамо», — сказав Венглинський в інтерв'ю FootBoom.