Ультрас «Динамо»: «Футболісти «Динамо» вважають себе зірками, володарями світу»

Динамо Київ 26 Жовтня, 11:40 951
Ультрас «Динамо»: «Футболісти «Динамо» вважають себе зірками, володарями світу»
Ультрас «Динамо» - про ситуацію з Ярмоленком.

Представник ультрас «Динамо», якого в середовищі уболівальників знають, як «Dis» прокоментував епізод, який стався після матчу 12 туру чемпіонату України «Олександрія» - «Динамо» між Андрієм Ярмоленком і фанатами киян.

«Я подивився відео з епізодом з Ярмоленком. Поки якоїсь конкретної позиції «двіжу» щодо слів Ярмоленка ще немає. Але можу сказати від себе і від своєї компанії, що його вчинок вкрай неадекватний. З такою грою, яку зараз показує команда... Мені здається, він повинен був вести себе більш стримано. Це був не той випадок, коли потрібно висловлювати своє обурення. Хлопці приїхали, з великими труднощами добиралися на цю гру, яка була о 2 годині дня. Багато хто добирався автостопом всю ніч, погода холодна.

Ставлення до команди, м'яко кажучи, зіпсувалося. Вони вважають себе зірками, володарями світу і найкращими гравцями Європи. А, насправді, не показують зовсім нічого. За 10 років, які я підтримую команду, змінилось багато гравців, багато поколінь. Були спади і підйоми. Але якщо ми бачимо, що хлопці стараються, то завжди підтримаємо їх і вдома, і на виїзді. Але якщо ми бачимо таке байдуже ставлення до гри...

Поки не знаю, чи будуть якісь акції проти Ярмоленка на стадіоні. Але ставлення гравців і стан справ в клубі нас абсолютно не тішить.

Перед початком сезону в нас відбулось спілкування з Олександром Гладким. Ми приїжджали на базу, спілкувалися з Олександром Шовковським, Гладким, самим Резо Чехонелідзе. Гладкий нам пообіцяв, що буде цінувати ромб на грудях, буде віддаватися у грі і намагатися допомогти клубу. Але поки що він не виправдовує це абсолютно.

Ми можемо поставитися з розумінням, якщо у складі гратимуть футболісти з молодіжних команд. Ніхто з уболівальників «Динамо» нічого поганого не скаже, якщо молоді хлопці будуть намагатися, у них не буде виходити і вони будуть програвати», — розповів представник ультрас «Динамо» у коментарі XSPORT.ua.