Артем Мілевський: «Не шкодую, що прийняв українське громадянство»

Динамо Київ 26 Жовтня, 13:59 463
Артем Мілевський: «Не шкодую, що прийняв українське громадянство»
Форвард «Тосно» розповів про зміну громадянства та прокоментував гру збірної України під керівництвом Андрія Шевченка.

- Хочеться поговорити про зміну громадянства. З чим вона пов'язана? Починали ви за юнацьку збірну Білорусі грати.

- Так, але тоді ніхто не планував цього. Я дуже радий, що поїхав грати за збірну Білорусі. У нас там був дуже хороший міжнародний турнір. Потім мене запросили грати в Київ і там мені вже розповіли, яка є перспектива в зміні громадянства. Спочатку батьки були проти, але це нормальна і природна реакція, але потім через багато років я зіграв на чемпіонаті світу, я грав на чемпіонаті Європи, провів багато матчів Ліги чемпіонів, в загальному багато позитивного. Я ні про що не шкодую.

- Свій дебют за збірну України пам'ятаєте на чемпіонаті світу в Німеччині?

- Так, добре все склалося. Виходив на постійні заміни, міняв Андрюху Шевченка і все так складалося, я дуже задоволений тим дебютом ще був. Молодий хлопець, 21 рік і забив пенальті, все складалося, всы хвалили. У мене тоді був «зоряний час», дуже хороші спогади.

- Зараз про збірну України можете сказати?

- Мені подобається збірна України, зараз дуже багато молодих футболістів, які не бояться грати в футбол. Незважаючи на те, хто це, або Франція або Туреччина, вони грають в футбол, вони намагаються - і виходить. Тим більше, зараз новий тренер, Андрій Миколайович Шевченко, теж крутий футболіст, багато чого вигравав, легенда футболу, тому, думаю, у нього теж величезний потенціал досягти з командою багато чого хорошого.

- Який матч за збірну України запам'ятався найбільше?

- Напевно все-таки зі Швейцарією, коли я забив пенальті і ще один, коли ми грали першу гру на «Олімпійському», в 2014-му, було відкриття стадіону у нас в Києві, напередодні Євро. Ми грали зі збірною Німеччини, зібрали 70 тисяч і зіграли 3:3 з Німеччиною товариський матч з зірками... Мюллер і Озіл, Гьотце, Маріо Гомес, Кроос і Хедіра, все було цікаво, - наводить слова Мілевського офіційний сайт «Тосно».