За що покарали «Дніпро» і чому треба готуватися до найгіршого

Футбол України 26 Жовтня, 16:47 536
За що покарали «Дніпро» і чому треба готуватися до найгіршого
Дисциплінарний комітет ФІФА позбавив «Дніпро» шести очок в таблиці української Прем'єр-ліги.

За що «Дніпро» отримав покарання

Українська Прем’єр-ліга отримала лист від Федерації футболу України з інформацією про те, що за невиконання ФК «Дніпро» рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 19 червня 2015 року головна команда клубу позбавлена 6 (шести) турнірних очок.

Якщо говорити конкретно, то «Дніпро» покарано за відмову сплатити борг колишньому тренеру іспанцю Хуанде Рамосу (який нині працює в іспанській «Малазі»). Раніше за це український клуб відсторонили від європейських кубків, а тепер перейшли до санкцій на внутрішній арені.

За що покарали «Дніпро» і чому треба готуватися до найгіршого


Чому зняття 6 очок – це тільки «квіточки»

Нинішнє покарання може стати лише початком великих проблем для «Дніпра». Дніпровський клуб найближчим часом може втратити ще дев'яти очок за борги перед помічниками Хуанде Рамоса часів його роботи в Україні.

За що покарали «Дніпро» і чому треба готуватися до найгіршого - фото 1


У вересні також стало відомо, що у «Дніпра» існує борг перед колишнім нападником команди Ніколою Калінічем (який зараз грає в Італії за «Фіорентину»). «Дніпро» заборгував хорвату значну частину зарплати, а ФІФА зобов'язала клуб виплатити футболісту 340 тисяч євро плюс відсотки. В іншому випадку, команда може втратити ще від шести до дев'яти очок в таблиці УПЛ.

Якщо «Дніпро» не розрахується з усіма боргами, то, включаючи сьогоднішній штраф, може отримати від 21 до 24 очок мінуса. І це ми ще не згадували претензії до клубу з боку Мирона Маркевича, який вже запевнив, що пробачати Коломойському борги не збирається!

Таким чином, клуб Коломойського може завершити сезон з «мінусом» в графі «очки» і, звісно ж, навіть розраховувати на збереження прописки в УПЛ в такому випадку не доводиться.

Чи стане нинішнє покарання сигналом до дій для керівництва дніпровського клубу? Судячи з усього, в Дніпрі вже морально готові до пониження в класі, про що говорять і останні результати команди.