Осінній марафон «Динамо»

Динамо Київ 29 Жовтня, 12:39 511
Осінній марафон «Динамо»
Оглядач газети «Команда» Євген Гресь у своєму Facebook аналізує фізичну готовність київського «Динамо».
«Це у них матчі в режимі «п'ятниця - вівторок» - звичайна справа. А у нас - це незвичайно. Ми вже якось звикли грати в четвер і в неділю, але одна справа зіграти в Лізі Європи, а потім в УПЛ, а зовсім інше вийти на календарний матч чемпіонату, а потім, через два дні на третій, провести поєдинок Ліги чемпіонів. Виїзний. За за три з половиною тисячі кілометрів...

Рік тому «Динамо» це вже проходило. Зіграло в середу на Кубок з «Оболонню», потім в суботу - з «Говерлою» в чемпіонаті, а у вівторок - з «Маккабі» в Лізі чемпіонів. Тоді всі фахівці відзначали практично бездоганну функціональну готовність команди, а зараз багато говорять, що команда не біжить. Але це не так.
Не раз відзначав, що за обсягом бігової роботи «Динамо» входить в число кращих колективів Ліги чемпіонів - займає там шосте місце. Та й матч з «Зорею» показав, що з готовністю у киян проблем немає. Досить було просто подивитися додатковий час кубкового поєдинку з луганчанами, щоб переконатися в цьому. Втім, до візуальних спостережень я б додав показник інтенсивності виконання ТТД. В основний час він становив 9,4 дій в хвилину, в овертаймі - 9,3. За 90 хвилин гри «біло-сині» завдали 12 ударів по воротах, а за 30 - 12.

Оманливе враження з приводу неготовності команди можна пояснити якимись тактичними моментами - наприклад, марною перепасовкою в центрі поля. Але, знову-таки, матч з «Зорею» показав, що «Динамо» вміє грати по-іншому. Якщо в поточному розіграші Ліги чемпіонів частка підготовчих передач від загального числа пасів в середньому за гру становить 34% (у недавньому матчі з «Олександрією» взагалі було 38%), то в кубковій зустрічі вона склала лише 21%! Хочеться вірити, що це пов'язано не тільки з тими погодними умовами, в яких проходив поєдинок. Хоча в будь-якому випадку, один матч - не показник.

Зате ціла серія ігор «Динамо» в цьому сезоні показує, що проблем з фізичною готовністю у команди немає, а це означає, що до осіннього марафону вона готова. Як то кажуть, сила є...», — написав Гресь.