Василь Кравець: «Карпати» намагалися створювати моменти, але рахунок говорить сам за себе»

Динамо Київ 30 Жовтня, 10:51 480
Василь Кравець: «Карпати» намагалися створювати моменти, але рахунок говорить сам за себе»
Захисник «Карпат» розповів про причини розгрому від «Динамо» у Києві (4:1).

– Ми намагалися створювати моменти, але рахунок говорить сам за себе. Бились до останньої хвилини, сьогодні на полі ми справді були командою. Б’ємось за будь-який епізод, намагаємось вигризати кожен м’яч, але знову і знову програємо. Не розумію, що саме робимо не так.

– У «Динамо» грають досить сильні та досвідчені футболісти, сьогодні тобі вдалось пограти проти Гусєва, Циганкова та Громова. Проти кого з них тобі було найважче оборонятись?
– Всі вони хороші, професійні футболісти, з ними дійсно прийшлось нелегко. З Циганковим ще разом грали за збірну, тому знаю наскільки хороший він футболіст.

– Момент, коли ти пробивав по воротам динамівців ударом через себе... Відпрацьовував техніку виконання на тренуваннях чи це стало своєрідною імпровізацією?
– Не можу сказати, що спеціально тренував удар раніше. Мабуть, вперше за два роки вдалось так пробити.

– Про що спілкувались після матчу з фанатами?
– Фанати підійшли до нас поговорити. Сказали, що так грати не можна, вони приїжджають на кожен матч за нас вболівати, а ми програємо. Дуже прикро, соромно перед фанами. Ми ж хочемо перемогти не для себе, не для тренерів, а саме для них. Поки що, на жаль, нам це зовсім не вдається, - сказав Василь Кравець у коментарі прес-службі «Карпат».