Василь Сачко: «У перерві ввічливо попросили хлопців додати у другому таймі»

Футбол України 30 Жовтня, 20:08 680
Василь Сачко: «У перерві ввічливо попросили хлопців додати у другому таймі»
Головний тренер полтавської «Ворскли» Василь Сачко в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» прокоментував домашню нічию (2:2) з «Олександрією» в рамках 13-го туру Ліги Парі-Матч.

- Програючи 0:2, але в підсумку витягнути таку гру – не приховую, невелике задоволення є. Але якість гри залишає бажати кращого. Ми провалили перший тайм. Пропустили швидкий гол, який порушив всі наші плани. Довелося перебудовуватися. Радує, що в другій грі зуміли проявити характер. З себе відповідальності не знімаю. Я як тренер десь не зумів достукатися до керівників клубу, тому виліз той букет проблем. Деякі хлопці знизили вимоги до себе, це видно по тренувальному процесу. Але в сьогоднішній грі хотіли перемогти, налаштовувались, але це футбол. Дитячі помилки впливають на результат.

- Що ви сказали своїм підопічним у перерві?

- Ввічливо попросили додати у другому таймі. Поле в'язке, багато боротьби програвали, підборів. Третя гра за тиждень на важкому полі - це також впливає на якість гри. Не вважайте за виправдання. Не можна пропускати і допускати такі помилки.

- Одарюк сьогодні вийшов і забив дебютний гол...

- У нас сьогодні і Саша Кобахідзе забив і Одарюк Вова. З різних причин пропускали гру Бартуловіч, Кравченко, Ткачук, Коломоєць. Такий букет йде. Але є молоді хлопці, такі як Вова Одарюк. Які можуть вийти і проявити себе. Радий за Володю. На жаль, не виграли, але і не програли, - наводить слова Скачка footboom.com.