Дубль Яремчука та інші підсумки 13-го туру ЛПМ для орендованих динамівців

Динамо Київ 31 Жовтня, 10:59 702
Дубль Яремчука та інші підсумки 13-го туру ЛПМ для орендованих динамівців | 19-27
У матчі «Ворскла» - «Олександрія» Роман Яремчук забив найшвидший гол в історії української Прем'єр-ліги.

У суботу «Чорноморець» без Калітвінцева та Андрієвського програв «Шахтарю» (2:0). Владислав продовжує відновлення після травми коліна, а точні причини непотрапляння до заявки Олександра невідомі – скоріш за все, він також отримав пошкодження.

У недільній зустрічі «Ворскли» та «Олександрії» в Полтаві взяли участь усі троє орендованих цими командами динамівців. Дмитро Хльобас провів на полі 70 хвилин, після чого поступився місцем Володимиру Одарюку.

Андрій Цуріков та Роман Яремчук також з’явилися в основі «Олександрії» – і допомогли «городянам» видати результативний старт поєдинку. Вже до 22-ї хвилини гості повели в рахунку 0:2 – дубль на рахунку Яремчука, який, до того ж, свій перший гол забив на 8-й секунді матчу, що є найшвидшим м’ячем в УПЛ. У другому таймі нападник трохи здав і був замінений на Сергія Старенького. А «Олександрія» у підсумку втратила перевагу, пропустивши два голи в компенсований час (2:2).

Після матчу наставник «городян» Володимир Шаран сказав, що хотів би залишити Романа Яремчука в команді до кінця сезону.