Анатолій Безсмертний: «Київський матч показав, що особливої ​​різниці в майстерності та класі «Динамо» і «Бенфіки» немає»

Динамо Київ 31 Жовтня, 13:16 576
Анатолій Безсмертний: «Київський матч показав, що особливої ​​різниці в майстерності та класі «Динамо» і «Бенфіки» немає»
Захисник «Динамо» першої половини 90-х років поділився своєю думкою про майбутню зустріч «Бенфіка» - «Динамо», яка відбудеться 1 листопада в Лісабоні на «Да Луш».

- Київський матч показав, що особливої різниці в майстерності та класі футболістів двох команд немає. «Бенфіка» свої моменти реалізувала, а «Динамо» ні, хоча такі створювала. Оптимізм вселяє гра команди, останні ігри в Кубку та чемпіонаті України. Радує ставлення хлопців до справи, позитивний настрій на полі. Якщо він збережеться, з «Бенфікою» грати можна. Навіть незважаючи на те, що до складу суперника повернуться провідні гравці.

- Який результат влаштує «Динамо»?

- Зараз така ситуація, що будь-яке набране очко - в скарбничку. Але хотілося б, звичайно, привезти з виїзду перемогу.

- В останніх матчах на внутрішній арені Сергій Ребров активно підключає молодь. Чи ризикне тренер це зробити в Лізі чемпіонів?

- Я вважаю, якщо молоді хлопці вносять до гри свіжу кров, позитивне бажання і азарт, їх потрібно вводити до складу. Гравців-початківців не цікавлять гроші, всі їхні думки лише про футбол, про гру. Хлопці виходять і хочуть довести, що вони чогось варті. Вважаю, в такій ситуації ризик виправданий. Краще їх награвати, ніж випускати футболістів, які втратили мотивацію.

- Під питанням участь у матчі Ярмоленка... Що команда являє собою без свого лідера?

- Ярмоленко дуже багато значить для нинішнього «Динамо», це гідний футболіст і його відсутність не може не позначитися на команді. Але у футболі незамінних гравців немає. Знову-таки, це шанс для молоді, є той же Циганков, для якого гра з «Бенфікою» справжній виклик, - цитує Безсмертного офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.

Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!