Юнацька Ліга УЄФА: «Динамо» в меншості переграє «Бенфіку» - 1:2

Динамо Київ 1 Листопада, 18:59 878
Юнацька Ліга УЄФА: «Динамо» в меншості переграє «Бенфіку» - 1:2 | 19-27
Юнацька команда київського «Динамо» переломила хід поєдинку і зуміла переграти в меншості однолітків із «Бенфіки» — 1:2.

На 17-ій хвилині арбітр призначив сумнівний пенальті у ворота киян, після епізоду з Калюжним та Мангашем, в якому він побачив порушення правил.

Одинадцятиметровий успішно реалізував Феліш. 1:0.

На старті другого тайму Лєднєв зрівняв рахунок - 1:1.

Після вилучення Калюжного, який отримав друге попередження на 57-ій хвилині, динамівці вистояли і зуміли вирвати перемогу!

На 86-ій хвилині Алібеков реалізував пенальті, зароблений Лєднєвим. 1:2

В результаті, матч завершився перемогою київських динамівців з рахунком 1:2!

Юнацька Ліга УЄФА: «Бенфіка» — «Динамо»: 1:2

Голи: Феліш - 18 (пен.), Лєднєв - 47, Алібеков - 86 (пен).

Попередження: Калюжний - 11, Феліш - 34, Дубінчак - 38, Джу - 77, Банжакі - 85, Попов - 93

Вилучення: Калюжний - 57.

«Бенфіка»: Дуарте (К), Кабрал, Алвару, Гонсалвеш, Мангаш, Флорентіну, Феррейра - (Джу - 57), Мендеш - (Банжакі - 78), Сані, Феліш, Діаш

Запасні: Азеведу, Сілва, Араужу, Лоуренсу, Соареш, Банжакі, Джу

«Динамо»: Маханьков, Дубінчак (К), Калюжний, Янаков - (Смирний - 75), Алібеков, Шапаренко, Миколенко, Тимчик, Лєднєв, Булеца, Алексєєв - (Попов - 82)