«Динамо» програє «Бенфіці» і втрачає шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів

Динамо Київ 1 Листопада, 23:39 1181
«Динамо» програє «Бенфіці» і  втрачає шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів | 19-27
Команда Сергія Реброва не зуміла перемогти на виїзді «Бенфіку» і втрачає усі шанси на вихід до наступної стадії Ліги чемпіонів.

Команди активно розпочали матч із перших хвилин. Спочатку київське “Динамо” заробило кутовий, його виконав Віктор Циганков, проте невдало. Потім талановитий Грімальдо якимось дивом увірвався до нашої штрафної і, на щастя не зумів створити небезпечного моменту.

Перший такий серйозний момент створили господарі поля, використавши якісно кутовий удар. Луїзао зумів виграти без проблем верхову боротьбу у Рибалки і завдати удару по воротах Рудька — надто високо.

В принципі порівняно із попередніми матчами, досить компактно “Динамо” виглядає на фоні свого суперника і досить часто створюють такі на пів моменти.

Єдиний недолік нашої команди у першій половині першого тайму — дуже багато порушень правил і небезпечних штрафних, на щастя вони нічим небезпечним не завершувалися. Був хороший момент у наших. Контратаку розігнав Рибалка віддав на Циганкова, той був у чудовій позиції для передачі, але віддав пас прямо в руки голкіперу.

Неймовірна серія моментів була у “Динамо”. Жуніор Мораєс скористався помилкою футболіста “Бенфіки”, підключив до атаки Гонсалеса, Дерліс на віражі обіграв свого візаві, завдав удару, але його блокував інший захисник “Бенфіки”. Кутовий удар виконав Віктор Циганков, подачу замкнув Віда, але трішки вище полетів м'яч і черговий шикарний момент було втрачено.

Компактності київському “Динамо” у захисних діях не вистачило буквально на декілька секунд. Вже на 45 хвилині Віда порушив правила у власному штрафному майданчику. Арбітр призначив одинадцятиметровий, який успішно реалізував Сальвіо.

Другий тайм активно розпочала “Бенфіка”, а наші футболісти зупиняли суперників тільки за рахунок фолів. Дуже небезпечного удару завдав Гедеш — нас врятувала поперечка.

На 69 хвилині наш клуб мав залізний шанс зрівнювати рахунок із пенальті, але... Знову відчай. Жуніор Мораєс не зумів реалізувати одинадцятиметровий удар, який заробив Дерліс Гонсалес.

Хороша передача була пройшла на протилежний фланг від Макаренка на Бєсєдіна, але Артем на декілька сантиметрів не дотягнувся до м'яча і втратив хорошу можливість для потенційно небезпечної можливості для взяття воріт.

Ліга чемпіонів, 4-й тур. «Бенфіка» - «Динамо» 1:0.

Гол: Сальвіо 45+2 (пенальті).

«Динамо»: Рудько, Морозюк, Мораєс, Циганков, Сидорчук, Рибалка, Віда (К), Гонсалес, Макаренко, Буяльський, Хачеріді

«Бенфіка»: Ендерсон, Грімальдо, Луізао (К), Фейса, Мітроглу, Нільссон-Лінделеф, Сальвіо, Гедеш, Піцці, Серві, Семеду.