​Динамівці продовжать тролити «Футбол», поки Морозов не вибачиться перед Ярмоленком

Динамо Київ 3 Листопада, 14:36 914
​Динамівці продовжать тролити «Футбол», поки Морозов не вибачиться перед Ярмоленком
Співробітник прес-служби київського «Динамо» Юрій Щербицький розповів про бойкот «біло-синіми» каналів медіа-групи «Україна».

Як стало відомо dynamomania.com, після матчу Ліги чемпіонів «Бенфіка» - «Динамо» в Лісабоні представник УЄФА Ендрю Скотт поінформував співробітника прес-служби «Динамо» Юрія Щербицького про бажання журналіста каналу «Футбол» Ігоря Бурбаса подати скаргу на киян в УЄФА.

Бурбас висловив невдоволення недостатньо розгорнутими відповідями гравців «Динамо» на передматчевих та післяматчевих інтерв'ю. Пан Скотт поцікавився у Щербицького причинами виникнення такої ситуації і отримав пояснення, що динамівці мінімізували своє спілкування з даним каналом після того, як якийсь експерт «Футболу» Морозов образив лідера «Динамо» Андрія Ярмоленка, назвавши його «бидлом» в прямому ефірі, що будуть робити це й надалі, поки цей Морозовв не вибачиться перед Ярмоленко.

Така позиція клубу представником УЄФА була повністю прийнята.

«Ми виконуємо всі регламентні норми УЄФА, надаючи каналу для спілкування всіх тих гравців, яких вони запитують, а вже як кому спілкуватися з «Футболом», у регламенті не прописано», - заявив Щербицький.
Що стосується останнього матчу в Лісабоні, то за бажанням «футболовців» на передматчеві інтерв'ю їм була надана можливість поспілкуватися з Мораєсом і Гонсалесом, які, як і їх партнери, обмежилися гранично короткими відповідями. В той же час паралельно Антунеш дав розгорнуте інтерв'ю португальському бродкастеру, адже там не працює експерт Морозов.

Після матчу з «Бенфікою» «Футбол» спілкувався одразу з 4-ма гравцями «Динамо» - Рибалкою, Сидорчуком, Рудько і Бєсєдіним. А п'ятого (Мораєса) «запозичив» у своїх бразильських колег (так, так, на цьому матчі працювали і бродкастери з Латинської Америки).

Зрозуміло що і це спілкування з «Футболом» було також гранично мінімізовано. Мабуть, на це і збирається скаржитися пан Бурбас.

Так чи інакше така практика спілкування з «Футболом» буде продовжена і надалі, поки, нарешті, канал не вживе заходів, щоб виправити ситуацію, що склалася не з вини «Динамо», - резюмує Щербицький.