«Бенфіка» - «Динамо». Розшифровка ТТД

Динамо Київ 4 Листопада, 10:42 1084
«Бенфіка» - «Динамо». Розшифровка ТТД | 19-27
Пропонуємо вашій увазі розшифровку тактико-технічних дій команд за підсумками матчу 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів між португальською «Бенфікою» і київським «Динамо» (1:0), підготовлену газетою «КОМАНДА».

Назвати провалом виступ «Динамо» в Лізі чемпіонів складно. Провали були тоді, коли команда опускала руки, пропускаючи перший м'яч, і одне за іншим терпіла великі поразки. А зараз кияни тримаються набагато достойніше. Програють, але аж ніяк не виглядають безпорадними.

Більш того, якщо порівняти показники «біло-синіх» з попереднім сезоном, який з точки зору досягнутого результату в ЛЧ виявився одним з кращих в історії клубу, вийде, що набагато гірше грати команда не стала. Як виконувала великий обсяг бігової роботи, так і виконує. Як наносила свій десяток ударів по воротах, так і завдає, а в кількості гострих передач, виявляється, взагалі додала!

Гірше стала реалізація гольових моментів, але найбільша різниця полягає в надійності оборонних дій. З'явилися певні шорсткості, які, можливо, і вплинули на загальну картину динамівської гри.

Почнемо з того, що сам футбол «біло-синіх» став якимось монотонним. У минулому сезоні вони швидше доставляли м'яч на чужу половину поля. Там могло виходити не все, але контролю біля своїх воріт було значно менше. Це перша ознака з'явився академізму.

Другий - знизилася кількість єдиноборств, які динамівці нав'язували супернику. Зверніть увагу на число відборів м'яча - їх було в середньому на 10 більше за матч (хоча остання гра - виняток). Стало менше перехоплень, дій на випередження. Зате зросла кількість підбирань. Тобто футболісти навчилися читати гру і, по всій видимості, вирішили, що зайвий раз вступати в боротьбу їм не варто. Так що всі проблеми - в голові. Інакше складно пояснити, чому стало так багато втрат м'яча на своїй половині поля. У простих ситуаціях! Нехай тренер вирішує, переоцінили динамівці свої можливості, але рівень їх нинішнього майстерності найбільш яскраво демонструє статистика ударів. У рамку наших воріт суперники провели 15 пострілів - забили шість м'ячів. У киян було стільки ж спроб, але тільки дві точні




Голкіпер «Динамо» Артур Рудько відбив в матчі з «Бенфікою» три удари, а всього в трьох поєдинках нинішньої Ліги чемпіонів воротар «біло-синіх» впорався з дев'ятьма пострілами - 69%. Чи не найвидатніший показник ... В попередніх матчах ми відзначали високу точність динамівського кіпера при виконанні передач. У виїзній грі з «Бешикташем» вона становила 87%, в домашній з «Бенфікою» - 88%. У Лісабоні було 73%. Причому вистачало помилок не тільки в довгих перекладах м'яча, але і в простих ситуаціях.Нагадаємо, що в нинішньому сезоні Рудько провів за «Динамо» дев'ять матчів і пропустив в них дев'ять м'ячів. Тільки два рази голкіпер зберігав свої ворота «сухими».

Євген Гресь, газета «Команда»