Матчі суботи, 5 листопада

Світовий футбол 5 Листопада, 09:24 649
Матчі суботи, 5 листопада
Розклад матчів топ-чемпіонатів, поєдинків за участю українських команд і легіонерів, відео- і ТВ-трансляції на вітчизняних каналах.

Чемпіонат України, 14-й тур

14:00 ЗІРКА - ОЛИМПИК. Телетрансляція - канал «Футбол 2»
17:00 КАРПАТИ - ВОРСКЛА. Телетрансляція - канал «2+2»

Перша ліга, 17-й тур

14:00 ДЕСНА - ІЛЛІЧІВЕЦЬ
14:00 ГІРНИК-СПОРТ - ПОЛТАВА
14:00 ІНГУЛЕЦЬ - АРСЕНАЛ-КИЇВ
14:00 БУКОВИНА - СУМИ
14:00 ВЕРЕС - ГЕЛИОС
14:00 КОЛОС - НАФТОВИК
14:30 СКАЛА - ОБОЛОНЬ-БРОВАР
15:00 ТЕРНОПІЛЬ - ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО
17:30 АВАНГАРД - МИКОЛАЇВ

Першість України, U-21. 14-й тур

13:00 ДНІПРО - ДИНАМО
13:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ЗОРЯ
13:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ШАХТАР

Першість України, U-19. 14-й тур

12:00 СКАЛА - КАРПАТИ
13:00 СТАЛЬ - ШАХТАР
14:00 ОЛИМПИК - ОЛЕКСАНДРІЯ
13:00 ДИНАМО - ВОРСКЛА


14:00 ЗОРЯ - ЗІРКА

Чемпіонат Англії, 11-й тур

17:00 ВЕСТ ХЕМ - СТОК СІТІ
17:00 МАНЧЕСТЕР СІТІ - МІДЛСБРО. Телетрансляція - канал «Футбол 1»
17:00 БЕРНДІ - КРИСТАЛ ПЕЛАС
17:00 БОРНМУТ - САНДЕРЛЕНД
19:30 ЧЕЛСІ - ЕВЕРТОН. Телетрансляція - канал «Футбол 2»

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

14:00 ГРАНАДА - ДЕПОРТІВО. Телетрансляція - канал «Футбол 1». У минулому турі «Гранада» Артема Кравця програла мінімально «Барселоні», а український нападник вийшов в стартовому складі і відіграв 72 хвилини.

17:15 РЕАЛ С. - АТЛЕТІКО. Телетрансляція - канал «Футбол 2»
19:30 ОСАСУНА - АЛАВЕС. Телетрансляція - канал «Футбол 1»
21:45 ЛАС ПАЛЬМАС – ЕЙБАР. Телетрансляція - канал «Футбол 1»

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

16:30 ФРАЙБУРГ - ВОЛЬФСБУРГ
16:30 ІНГОЛЬШТАДТ - АУГСБУРГ
16:30 ГАМБУРГ - БОРУССІЯ Д
16:30 БАЙЕР - ДАРМШТАДТ. Українцям Артему Федецькому (3 матчі), Денису Олійнику (2 матчі, 1 гол) та Ігорю Березовському (в заявку ще не потрапляв) не знайшлося місця в заявці на поєдинок попереднього туру проти «Лейпцига» (0:2).

16:30 БАВАРІЯ - ХОФФЕНХАЙМ. Телетрансляція - канал «Спорт2»
19:30 Айнтрахт Ф - КЕЛЬН. Телетрансляція - канал «Спорт2»


Чемпіонат Італії, 12-й тур

19:00 ТОРІН - КАЛЬЯРІ
21:45 НАПОЛІ - ЛАЦІО. Найближчий суперник «Динамо» в Лізі чемпіонів, «Наполі», приймає сусіда по таблиці. Неаполітанці йдуть на 5-му місці з відставанням від лідера «Ювентуса» в 7 очок.


Чемпіонат Франції, 12-й тур

18:00 МОНАКО - НАНСІ
21:00 НАНТ - ТУЛУЗА
21:00 АНЖЕ - ЛІЛЛЬ
21:00 ДІЖОН - ГЕНГАМ
21:00 ЛІОН - БАСТІЯ
21:00 БОРДО - ЛОРЬЯН


Чемпіонат Туреччини, 10-й тур

18:00 БЕШИКТАШ – ТРАБЗОНСПОР. Один з суперників «Динамо» в Лізі чемпіонів, «Бешикташ», який йде на другому місці, приймає 11-ю команду чемпіонату.


Матчі за участю українських легіонерів

20:45 ПСВ - ТВЕНТЕ. Чемпіонат Нідерландів, 12-й тур. Півзахисник ПСВ Олександр Зінченко в минулому турі проти «Вітесс» (2:0) просидів у запасі, а до цього три рази поспіль виходив на заміну.

21:30 ЛОКЕРЕН – МЕХЕЛЕН. Чемпіонат Бельгії, 13-й тур. «Локерен» Сергія Болбата (10 матчів, 2 голи) в минулому турі зіграв внічию з «Ейпен» (2:2). Український хавбек навіть не потрапив в заявку, хоча перед цим забив «Остенде».