Вернидуб: «Зоря» платить зарплатню орендованим гравцям, тому вони повинні грати проти «Шахтаря»

Футбол України 5 Листопада, 11:20 396
Вернидуб: «Зоря» платить зарплатню орендованим гравцям, тому вони повинні грати проти «Шахтаря»
Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб поділився своїми думками щодо ситуації з орендованими гравцями «Шахтаря» у складі його команди.
«Якщо я не помиляюся, у нашій команді 6 орендованих гравців, 5 з яких стабільно виступають в основному складі. Вони це довели на тренуваннях. Я також не згідним з тим, що орендовані футболісти не можуть грати проти своїх команд.

Я розумію, якби ми орендували Тайсона, Марлоса чи Фреда. Однозначно, це футболісти, які визначають стиль «Шахтаря». Давайте згадаємо, ким були ті хлопці, яких ми орендуємо, де вони були та грали. У кращому випадку це Саша Караваєв, який провів один рік в «Севастополі». Діма Гречишкін, але його де тільки не було. І все. Взяти таких футболістів, як той же Ваня Петряк – це ж наш футболіст. Так, «Шахтар» його купив, але віддав його до нас в оренду. Дайте хлопцеві розвиватися.

Якщо він не буде грати проти сильних команд, то як він буде розвиватися? У нас була дискусія, коли всіх тренерів збирали в Києві. Тоді були Ребров і Луческу. Ребров сказав, неправильно, що «Динамо» їм платить гроші, а вони виходять проти команди.

Якби платив гроші той клуб, який нам дає цих гравців, то тут все однозначно. Але, наскільки я знаю, всі ці хлопці отримують зарплату «Зорі». І вони не залежать від «Шахтаря». Так, ми беремо безкоштовно, але ми їм платимо, даємо ігрову практику, від нас їх викликають у збірну», – сказав Вернидуб.