Руслан Ротань: «Монзуль хочеться сказати тільки компліменти»

Динамо Київ 7 Листопада, 17:56 670
Руслан Ротань: «Монзуль хочеться сказати тільки компліменти»
Півзахисник «Дніпра» прокоментував програний матч проти «Динамо» в рамках 14-го туру чемпіонату України (1:2).

- Які емоції можуть бути? Програли. Емоцій немає ніяких. Хороших емоцій додають перемоги, але у нас цього не вийшло і ми засмучені.

- Як оціните дії арбітра в матчі?

- Вона молодець. Послухайте, зрозуміло, що на неї (Катерину Монзуль) тиск якийсь справили. Але їй хочеться сказати тільки компліменти. Вона у нас, напевно, єдина судить. Її потрібно підтримувати і побажати гарної роботи. Скаржитися на неї - гріх. Вона хороший суддя і не тільки я так вважаю. Так що не можемо її критикувати якось, тільки подякувати за роботу.

- У матчі з «Динамо» команда грала інакше, ніж у декількох попередніх матчах, із чим це пов'язано?

- Зрозуміло, що уболівальник завжди додає емоцій. При порожніх трибунах нікому не подобається грати. Футбол - це для уболівальників. Сьогодні були фанати, і була непогана гра з нашого боку. Нам є до чого рости і після таких поразок ми не зупинимося.

- Після першого пропущеного і після забитого м'ячів ви емоційно поспілкувалися з Вакулком. Що йому сказали, адже після цього він заграв набагато краще?

- Та нічого такого, просто підбадьорив. Хлопцям, особливо молодим, зараз потрібна підтримка.

- Буквально недавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Селезньов проситься в «Дніпро». Що ви можете сказати з цього приводу?

- Звичайно, якщо гравець такого калібру повернеться в «Дніпро», то це буде дуже добре. Нам не вистачає таких футболістів. Але, наскільки це реально, в світлі того, що нам не можна заявляти гравців... Я не володію такою інформацією. Це повинен коментувати наш президент. Так що, якщо будете у нього інтерв'ю брати, то запитайте і привіт передавайте.

- Що Шевченко вам сказав, розмовляли з ним особисто?

- Після матчу сказав, що наступного дня чекає мене на базі. Збірна - це для мене головна мотивація. Потрібно прагнути до цього. Мені приємно, буду працювати, - цитує Ротаня XSPORT.