Тарас Степаненко: «Деяким футболістам «Динамо» потрібно зрозуміти, що ти не завжди будеш молодим і перспективним»

Динамо Київ 9 Листопада, 09:10 499
Тарас Степаненко: «Деяким футболістам «Динамо» потрібно зрозуміти, що ти не завжди будеш молодим і перспективним»
Тарас Степаненко прокоментував слова Сергія Реброва про те, що деяким його підопічним не вистачає мотивації.
- По-перше, «Динамо» два роки поспіль вигравало чемпіонат України. Це б'є по нашому самолюбству, і ми хочемо повернути собі чемпіонський титул. Це дуже стимулює і зараз ми розуміємо, що будь-яка команда - це три очки. І незалежно від того, граєш ти проти «Зірки» або «Динамо» - вони приносять тобі одні і ті ж бали в турнірній таблиці.
Проблема останніх двох років полягала в тому, що ми п'ять років поспіль ставали чемпіонами, і на чемпіонат просто не вистачало емоцій. Тим більше, коли ти спочатку виходиш на заповнений стадіон під час проведення матчів Ліги чемпіонів, а потім повертаєшся на стадіон «Метеор» і граєш зі «Сталлю» в присутності трьох уболівальників... В такі моменти ти думаєш: Навіщо я вийшов сюди взагалі?
Думаю, про це і говорить Сергій Ребров. Про те, що футболісту не завжди вдається себе налаштувати, навіть якщо він дуже цього хоче. Я думаю, що коли «Динамо» не вигравало чемпіонат п'ять років поспіль, вони рвали і метали для того, щоб взяти золоті медалі.
Крім того, я вважаю, що деяким футболістам «Динамо» потрібно подивитися на себе з боку і зрозуміти, що ти не завжди будеш молодим і перспективним. Є час, коли ти повинен серйозно налаштуватися, працювати з подвійною самовіддачею і добиватися результату. На жаль, думаю, це не всі розуміють, - цитує Степаненко sport.ua.