Перша ліга. «Іллічівець» реабілітується, «Оболонь-Бровар» здобуває 3 очки

Футбол України 11 Листопада, 00:09 966
Перша ліга. «Іллічівець» реабілітується, «Оболонь-Бровар» здобуває 3 очки | 19-27
1927.kiev.ua пропонує огляд та відео голів 18-го туру чемпіонату Першої ліги України.

«Верес» (Рівне) - «Буковина» (Чернівці) 5:1

Спершу саме слизьке поле завадило завдати акцентованого удару спершу Євгену Непляху, а потім – Борису Орловському. Згодом удар Валерія Кучерова заблокували захисники.

І все ж, стартовий натиск «Вереса» приніс свої плоди. На 13-й хвилині Валерій Кучеров зумів виконати розрізну передачу на Дмитра Козьбана, а той холоднокровно пробив під воротарем – 1:0!

Подвоїти перевагу господарів міг Артур Западня. Дмитро Козьбан виграв верхову боротьбу, скинувши м’яч під удар партнеру. Проте, тому знову завадив жахливий стан поля.

Іцілому, упродовж першої половини гри було очевидним, що саме «Верес» краще готовий фізично. Рівняни значно активніше атакували і закономірно забили вдруге.

Після подачі Западні від кутового прапорця Орловський виграв боротьбу у Бойчука. Біля м’яча перший опинився Владислав Бугай, але зіграв просто на Василя Білого. Удар повз воротаря і це 2:0.

Віч-на-віч із Філіпенком після передачі Степанюка виходив Западня. Артура випередив Темерівський.

На 42-хвилині матчу Михайло Сергійчук з-під Олега Бойчука (який у минулому сезоні приніс «Буковині» виїзну перемогу над «Вересом») виконав простріл, який на дальній стійці замкнув Руслан Степанюк – 3:0!

Після перерви рівняни продовжили штурмувати ворота Ігоря Філіпенка. Дмитро Козьбан пробив у стійку воріт команди гостей.

Біля протилежних воріт, натомість, помилився Артем Терехов. Захисник вирішив віддати передачу назад на свого воротаря. М’яч пригальмував у багнюці і до нього першим встиг Руслан Степанюк. Для останнього обіграти Ігоря Філіпенка було справою техніки – 4:0. Після цього голу, Руслан Степанюк, до речі, очолив гонку бомбардирів ліги.

Наприкінці матчу гості все ж відповіли і своїм результативним пострілом. Після передачі Кохмана відзначився Роман Дацюк – 4:1.

І все ж крапку у цьому матчі поставили рівняни. Вже на останній компенсованій хвилині Руслан Степанюк ударом головою замкнув передачу Сергія Герасимця - 5:1!

Текст - «Верес».

Голи: Козьбан 13, Білий 25, Степанюк 42, Степанюк 64, Степанюк 90+3 - Дацюк 78

«Верес»: Когут, Козьбан, Западня (Котляр 79), Борзенко, Орловський (Коблюк 74), Зозуля, Кучеров, Сергійчук (Герасимець 68), Білий, Степанюк, Неплях

«Буковина»: Філіпенко, Бойчук, Дорош, Раца, Сніжко (Дацюк 46), Бугай (Перин 67), Шишигин, Немтінов (Кохман 46), Темерівський, Луцюк, Терехов

Попередження: Герасимець 75 - Темерівській 20

ФК «Тернопіль» - «Геліос» (Харків) 0:1

Голи: Лобойко 44

ФК «Тернопіль»: Воробей, Червонецкій, Шаповалов, Богданов, Полянчук, Солонинко, Гром'як (Дорі 46), Курило, Клекіт, Бабич, Соколовський

«Геліос»: Волинець, Івашко, Кіча (С. Кравченко 69), Кравченко, Семенець (Коротецький 81), Лухтанов, Луценко, Субочєв, Масалов (Комарницький 89), Лобойко, Чередниченко

Попередження: Шаповалов 36 - Івашко 23, Чередниченко 29

Вилучення: Шаповалов 72

«Колос» (Ковалівка) - «Черкаський Дніпро» (Черкаси) 2:1

Господарі поля відкрили рахунок у грі після перерви. На 51-ій хвилині подачу Євгенія Морозко від кутового прапорця п’ятою продовжив Василь Коропецький, а досвідчений Віталій Лисицкий ударом головою «розстріляв» ворота приїжджої команди.
На куражі «Колос» провів низку небезпечних атак. Голкіпер дніпрян Максим Кучинський зреагував на небезпечні удари Бондаренка та Коропецького, проте був безсилим проти пострілу під поперечку із 25-ти метрів у виконанні Євгенія Задої – 2:0.
Фактично відразу черкащани відквитали один гол – Юрій Бушман із кута карного майданчика «пробив» голкіпера ковалівців Василя Литвиненка.

Текст - «Черкаський Дніпро».

Голи: Лисицький 51, Задоя 79 - Бушман 81

«Колос»: Литвиненко, Задоя, Коровіков (Коропецький 46), Лисицький, Семенко, Бондаренко (Рябов 81), Багдасаров, Гавриш (Козир 88), Морозко, Поздеев, Гаврилюк

«Черкаський Дніпро»: Кучинський, Ковпак, Савченко (Маїк 86), Шопін, Синегуб, Бушман, Мединський, Скарлош (Семенина 70), Батальський (Скепський 59), Цибульник, Гончаренко

Попередження: Скепський 74, Савченко 85

«Авангард» (Краматорськ) - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) 1:0

Голи: Тимофієнко 45

«Авангард»: Денчук, Євдокимов (Стеценко 83), Полюлях, Ульянов, Тимофієнко (Стефурак 90 + 1), Воробей, Малюк, Агапов (Швець 71), Собко, Єрмаков, Мірошник

«Нафтовик-Укрнафта»: Юрчук, Білик, Зайчук (Лапін 53), Логінов, Передістий (Сондей 63), Черній (Герт 55), Лозовій, Поднебенной, Арвеладзе, Войцеховський, Бояринцев

Попередження: Євдокимов 63, Швець 86 - Черній 33, Арвеладзе 70, Лозовій 88

«Десна» (Чернігів) - МФК «Миколаїв» 3:1

Голи: Банасевіч 10, Філіппов 87, Фаворов 89 (пен.) - Рогозінський 71

«Десна»: Махновський, Чорноморець, Фаворов, Акімов (Бовтрук 76), Мостовий, Картушов, Філіппов, Банасевіч, Максименко, Мельник, Щедраков

МФК «Миколаїв»: Чумак, Рогозінський, Сартіна, Буличов, Павлов, Любчак, Ковальов (Саркісян 76), Муховиков (Бессалов 61), Момот, Кошелюк, Шаврин

Попередження: Максименко 57 - Момот 27, Буличов 45, Любчак 79

«Скала» (Стрий) - «Іллічівець» (Маріуполь) 0:1

Перші хвилини пройшли в атаках маріупольців, які намагалися провести швидкий гол. І це їм вдалося. На 11-й хвилині (в матчі першого кола команда Олександра Севидова відзначилався голом на 12- й хвилині) маріупольці провели триходівку лівим флангом: Кожанов віддав Мишньову і капітан молодіжної збірної України прострілив у центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Руслан Фомін, який в один дотик переправив круглого у ворота. Після цього гості заграли ще розкутіше і могли, принаймні, ще двічі збільшити свою гольову перевагу, проте чудеса реакції у ці моменти демонстрував Роман Герич. А ось господарі свій шанс змарнували, причому ще за рахунку – 0:0. На 7-й хвилині несподівано на мокрому від дощу газоні поїхала опрна нога у центрального захисника Ігоря Дуця, після чого віч-на-віч з голкіпером вийшов Віталій Рябушко, проте з вбивчої позиції не поцілив у ворота.

Пропустивши швидкий гол. Стрияни прийшли до себе лише в середині першого тайму, після чого гра вирівнялася. І так тривало до останніх секунд поєдинку, коли обидві команди мали приблизно однакові шанси на взяття воріт.

Текст - «Скала».

Голи: Фомін 11

«Скала»: Герич, Бровко (Шваб 59), Стасюк, Цюцюра, Рябушко (Білала 76), Клименко, Скакун (Барнор 83), Максимович, Бондаренко, Подоляк, Стасишин

«Іллічівець»: Гальчук, Фомін, Дуць, Кожанов, Козак (Нехтій 68), Насонов, Лебеденко (Іванисеня 87), Тищенко, Мишнєв (Валєєв 41), Кольцов, Сидоренко

Попередження: Бровко 13, Максимович 24, Скакун 70, Клименко 86 - Насонов 47, Сидоренко 76, Тищенко 90

Вилучення: Скакун 87

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Оболонь-Бровар» (Київ) 0:2

“Пивовари” розпочали двобій дуже впевнено та цілеспрямовано. Результатом таких дій став швидкий гол: Юрій Бровченко подав з кутового і Сергій Даценко ударом головою відправив м‘яч в сітку воріт — 0:1! Через мить господарі спробували відповісти: Кірієнко увірвався в штрафну гостей і пробив в дальній верхній кут — повз ворота. Така активність на перших хвилинах матчу обіцяла нам багато цікавого. Втім, швидкий гол, все ж таки, зіграв свою роль і поступово “біло-зелені” заволоділи ігровою ініціативою та змусили “Гірник-Спорт” йти до центрального кола вдруге. Василь Продан з правого флангу атаки відпасував на лінію штрафної, а Павло Гордійчук, довго не роздумуючи, пробив по воротах — 0:2 — Ситников не врятував свою команду.

Початок другого тайму знову був за “Оболонню-Бровар”. Григорій Сахнюк вирвався на рандеву з Ситниковим, однак поки підробляв м‘яч, послизнувся і впав на газон… Здавалося, що й друга частина гри пройде під диктовку гостей, але “Гірнику-Спорт” вдалося дещо вирівняти гру і навіть загрожувати володінням Федорівського. На останніх хвилинах поєдинку підопічні Жабченка загрожували “оболонцям”. Цього разу, після пострілу головою і відскоку м‘яча від газону, Федорівський, у ефектному стрибку, нейтралізував небезпеку!