Ханс Бакке: «Ми повинні закрити Коноплянку, Ярмоленка та Степаненка»

Збірна України 11 Листопада, 17:58 626
Ханс Бакке: «Ми повинні закрити Коноплянку, Ярмоленка та Степаненка»
​Головний тренер збірної Фінляндії знає рецепт успіху в протистоянні зі збірною України.

«Ми дуже добре проаналізували збірну України і знаємо всі її слабкі та сильні сторони. Що стосується гравців, то, на мій погляд, потрібно закрити трьох гравців – Євгена Коноплянку, Андрія Ярмоленка і Тараса Степаненко. Якщо закрити цих футболістів, в матчі з Україною можна досягати результату.

Дуже добре, що матч призначили на суботу, а не на четвер (як ми часто граємо). Так у нас є кілька додаткових днів на підготовку, що дуже важливо для нас. Зараз ми непогано підготувалися до матчу і прибули до Одеси в оптимальному стані, продовжуючи підготовку до матчу в звичайному режимі.

Ми спостерігали за Шевченком як тренером ще на Євро-2016, коли він був у тренерському штабі. Поки ж робити великі висновки по його роботі не можна, тому що пройшло не так багато часу. Але я впевнений, коли такий великий футболіст стає тренером, у нього має все вийде. Так, ми бачили, що Шевченко викликає молодь в збірну. Але це нормально, адже молоді гравці – це майбутнє нинішньої збірної України. Той же Зінченко показує дуже хороший футбол, позитивні емоції від гри Коваленко. Ставка на молодих завжди має свої переваги.

Це завжди дуже важке питання, коли збірники не мають ігрової практики в клубах. Але якщо це дійсно важливі гравці, то вони будуть викликатися, адже тренер на них розраховує. Що стосується збірної Фінляндії, то у мене немає багато футболістів для вибору. Тому навіть якщо футболіст не грає багато в клубах, він все одно може викликатися до збірної.

Ніколи не можна точно сказати, що буде під час матчу. Так, я очікую від своєї команди тільки позитивного результату. Ми очікуємо від України контролю м'яча і гри першим номером, тому постараємося якісно оборонятися і сподіваємося на контратаки. Але, як вже вийде, подивимося завтра», – доносить слова Бакке SportArena.