Олександр Зінченко: «В «Манчестер Сіті» стежили за мною з 15-ти років»

Збірна України 13 Листопада, 13:16 795
Олександр Зінченко: «В «Манчестер Сіті» стежили за мною з 15-ти років»
​Гравець «ПСВ» Олександр Зінченко розповів про подробиці переходу в «Ман Сіті» і про перші враження від Хосепа Гвардіоли.

-Дуже було приємно отримати зацікавленість такого великого тренера, як Пеп Гвардіола. Досі не можу повірити в те, що потрапив в «Ман Сіті». Повірити, що це реальність. Чому саме я? Тому що фартовий? Тому що всі руді фартові? Не знаю, — цитує Зінченка footballua.tv.

-Ти мріяв через «Арсенал» потрапити в «Барселону». Мрії змінюються?

-Звичайно! Я вважаю, що «Ман Сіті» - ніяк не гірше «Арсеналу» і навіть краще. Так що я навіть трішечки перестрибнув бар'єр. Залишилося закріпитися там.

Коли я почув, що потрапив в «Ман Сіті», я не повірив у це. Мене життя навчило не вірити людям. Принаймні, не всім. Поки не побачиш, не помацєш, чи не відчуєш - не повіриш. Тому що, коли ти віриш, сподіваєшся, чекаєш, а потім це не збувається - це дуже засмучує.

Коли я повірив, що я в «Ман Сіті»? Коли Гвардіола потиснув мені руку і сказав «Ласкаво просимо!».

Коли я був на підписанні контракту в Барселоні, на медогляді, мене перевірили просто ніг до голови. Я на МРТ лежав просто дві години. Тоді вже сказали: «Придатний». Розповідали про випадок, що був хлопець на медогляді в «Валенсії», і тоді помітили, що у нього на нозі неправильно зростається ніготь. Він йому заважав... І його не підписали, тому що дійшло до серйозного. Так що в футболі дрібниць не буває.

-Як довго в «Ман Сіті» за тобою стежили?

-З 15-и років, якщо їм вірити. Я особисто бачив ноутбук, і там кожна моя гра з 15-и років. Ось тут я відчув рівень. Вони все записують, дізнаються, стежать. Там все дуже серйозно.

-Бачила фотографії, як ти підписував контракт в Манчестері...

-Якщо чесно, в Манчестері було все підроблено. Я там нічого не підписував, це було на камеру, тому було нечесно. Підписання контракту, насправді, було в Барселоні на 15-му і 17-му поверсі з фантастичним видом, і всі виглядало, як в казці. Чому там? Тому що там був медогляд.

-Що скажеш про Хосепа Гвардіолу?

-Гвардіола - дуже відкрита людина і все зрозуміло пояснює. Здається, все так просто - і чому я раніше цього не робив? Тому що він геній. Я за кожною дрібницею його стежив і намагатися запам'ятовувати. За ці півтора місяці я записував кожне тренування.

-Ти їздив з «Ман Сіті» в Китай. Як там тобі?

-Це країна, де я ніколи не буду жити. Я там жодного разу не прогулявся, з кімнати не виходив, кондиціонер взагалі не вимикався. Душно так, що після того, як перейшов з будинку в інший будинок - потрібно йти в душ. Коли ми тренувалися, просто всі падали.