Віктор Вацко: «Коли Соболь мав втомитися?»

Збірна України 13 Листопада, 14:21 586
Віктор Вацко: «Коли Соболь мав втомитися?»
Відомий коментатор та футбольний експерт Віктор Вацко в ефірі програми «Головна команда» поділився своїми враженнями після гри Україна – Фінляндія.
«Всі говорять про фізичну втому Соболя. Коли він мав втомитися? У складі луганської «Зорі» відбуваються ротація, яка стосується флангових футболістів. Так, Соболь грає в Лізі Європи, але в чемпіонаті він не грає. За останній місяць він зіграв 69 + 19 хвилин. Це не втома. Якщо подивитись, хто не виправдав сподівань, хто десь трішки підвипав із гри… Кидається в очі, що це Соболь якому 21 рік і який проводив сьогодні четвертий матч за збірну України. Кидається в очі Коваленко, Зінченко. Сьогодні була не така вже й проста гра.

Ми очікували, що ми сильніші за фінів, але вони нам показали, що ці хлопці, може й не дуже грають у футбол, але вони виходять на футбольне поле і роблять свою роботу. І роблять з прекрасною самовіддачею, самопожертвованістю і шаленим атлетизмом. Ми говоримо про те, що у нас в команді відбувається зміна поколінь і мені, наприклад, поки щось важко вимагати від Соболя який робить перші кроки на такому рівні. Погодьтеся, ще півроку тому ми його не бачили на рівні національної збірної України. Зінченка, Коваленка, який тим більше після травми та багато пропустив».