Вадим Євтушенко: «Пиво у роздягальні — це вже перебір»

Світовий футбол 13 Листопада, 19:42 1022
Вадим Євтушенко: «Пиво у роздягальні — це вже перебір»
​Екс-гравець «Шахтаря» і «Зорі» Андрій Тотовицький, який зараз виступає за бельгійський «Кортрейк» поділився життям футболістів у роздягальні, де дають пиво після матчів.

— Ну з пивом у роздягальні це вже перебір, - каже «Експресу» екс-гравець «Динамо» Вадим Євтушенко. - Хоча у Швеції ніхто нікого не контролює і ти можеш проводити вільний час так, як вважаєш за потрібне. Головне, щоб це не впливало на твою гру. Нас в «Динамо» контролювати так, що особливо режим не порушиш, а в Швеції навіть рекомендували випити після матчу гальбу пива, бо це відновлює водний запас і розслабляє.

Випити келих пива, звісно, можна дозволити людям зі західною ментальністю. Бо дай такий дозвіл нашим футболістам або росіянам, то вони на пиві не зупиняться і шукай їх тоді. У них який принцип, пивко лише для ривка (усміхається). Тому, як тренер, я це суворо забороняв.

Щодо мобілок у роздягальні, то якщо людина мовчки сидить і слухає музику в навушниках, яка дозволяє йому зосередитись, то будь-ласка. А інтернет - це перебір. Він відволікає, тому він у дні матчів у нас заборонений. Знаєте, як говорив один з наших ветеранів: «Колись ми і пити вміли, і у футбол добре грали. А нинішня молодь не вміє ні пити, ні грати» (сміється). Я працював з молоддю і помітив, що зараз стало набагато менше «зальотників». Порушники, звісно, є, але не в таких обсягах, як було раніше».