Національна збірна України серед ветеранів візьме участь у «Кубку легенд 2016»

Збірна України 14 Листопада, 17:48 874
Національна збірна України серед ветеранів візьме участь у «Кубку легенд 2016»
Національна збірна України серед ветеранів візьме участь у міжнародному турнірі «Кубок легенд 2016», який 26-27 листопада відбудеться в Чикаго (США).

У змаганні візьмуть участь вісім команд з США та України. Нашу країну крім ветеранської збірної представлятиме одеський «Чорноморець». Решта команд з різних міст США - «Динамо» (Лос-Анджелес), «Карпати» (Коннектікут), «Чикаго Коннекшн», «Чикаго Юнайтед», ветерани футболу Польщі та ветерани футболу Болгарії. Цікаво відзначити, турнір стане справжнім святом українського футболу на американській землі, в складі всіх команд, крім двох останніх, виступатимуть українські футболісти.

До складу збірної України на «Кубку легенд» увійдуть зірки вітчизняного футболу кількох останніх десятиліть: Мирон Маркевич, Віктор Мороз, Едуард Цихмейструк, Іван Яремчук, Сергій Нагорняк, Володимир Єзерський, Віталій Косовський, Андрій Донець, Віталій Рева, Андрій Оксимець, Сергій Беженар, Олександр Призетко, Віталій Самойлов, Дмитро Пінчук та В'ячеслав Свідерський. Тренери Анатолій Дем'яненко і Володимир Лозинський.

«Збірна України серед ветеранів відправляється на представницький турнір в Чикаго з великими надіями та сподіваннями, - розповідає куратор збірної в системі ФФУ Олег Собуцький. - Всі знають, яку значну підтримку нашій країні надають США, яке потужне і надійне плече у наших заокеанських друзів. Ветеранська збірна була заснована у лютому цього року і за неповний рік встигла провести близько 30 дружніх матчів. Всі вони були присвячені підтримці наших Героїв - хлопців, які зараз захищають безпеку України на її східних кордонах, у зоні АТО. В команді, яку очолюють легендарні Анатолій Дем'яненко і Володимир Лозинський, зібраний увесь цвіт вітчизняного футболу минулих років. Справжні майстри м'яча, чудові люди та патріоти своєї країни. Щотижня збірна вирушає в той чи інший куточок України і робить все можливе, щоб підняти в такий непростий час людям настрій, дати хоча б маленьку надію на кращі часи. Турнір в США буде далеко не першим із міжнародних в історії ветеранської збірної. У минулому році грали в словенському Маріборі, підтримавши національну збірну на шляху до фінальної частини Євро-2016, у цьому році провели матчі в Молдові та Угорщині. Є вже у нас і перемоги - перше місце на Всеєвропейській Олімпіаді у Франції, де в фіналі змагань перемогли Бразилію! Участю в Кубку легенд ветеранська збірна відкриє нову сторінку в своїй історії. Повинні гідно представити Україну і показати, що наш футбол і наша країна є невід'ємною частиною світової спільноти».

На «Кубку легенд» ветеранська збірна України потрапила в одну групу до «Динамо» (Лос-Анджелес), «Чикаго Коннекшн» та збірної Польщі. Дві кращі команди кожної з груп вийдуть до півфіналу, переможці якого і зустрінуться в фіналі. До участі в «Кубку легенд» допущені футболісти віком 40 і більше років, проте в складі кожної з команд на полі одночасно можуть виходити двоє гравців старших 35 років. Всі матчі «Кубка легенд» пройдуть в критому манежі, що вміщує близько 600 глядачів, причому вхід на трибуни буде платним. Високий інтерес до турніру підтверджує трансляція його вирішальних матчів на одному з місцевих телеканалів.

Перебування в Чикаго для «зірок» українського футболу не обмежиться лише виходом на футбольне поле. Запланована зустріч з представниками діаспори, цікава екскурсійна програма, виступи на радіо і телебаченні. Ветерани збірної готуються з найкращої сторони представити Україну на дружній для нашої країни американській землі!

Кубок Легенд – 2016 (США, м.Чикаго, 26-27 листопада)

Розклад матчів ветеранської збірної України (вказано місцевий час)

26 листопада

Груповий раунд

1 тур

Збірна України – «Динамо» (Лос-Анджелес), початок о 10:00

2 тур

Збірна України – Збірна Польщі, початок о 12:05

3 тур

Збірна України – «Чикаго Коннекшн», початок о 15:05

Півфінали, початок о 17:20, 18:15

27 листопада

Матч за 3-тє місце, початок о 9:00

Фінал, початок о 10:25