Україна - Сербія: орієнтовні склади та думка букмекерів

Збірна України 14 Листопада, 21:54 702
Україна - Сербія: орієнтовні склади та думка букмекерів
Як завершиться домашній товариський матч збірної України проти сербів.

Українська команда підібрала собі дуже хорошого суперника на товариську гру, яка і завершить поточний збір нашої команди.

Наставник збірної Сербії Славолюб Муслін побудував команду із гнучкою тактичною схемою. Серби вміють грати у різний футбол. Зазвичай проти сильних команд вони використовують схему із п'ятьма захисниками, і роблять ставку на гру від оборони. Коли приходиться зустрітися із менш кваліфікованим колективом - Сербія вже виходить на поле у тактичній схемі з трьома захисниками та двома форвардами. Тож, на відмінно від України їхній стартовий склад спрогнозувати - завдання не із легки. Зазвичай Славолюб випускає зі стартових хвилин наступних футболістів: Стойкович, Настасіч, Ш. Мітрович, Іванович, Коларов, Фейса, Мілошевич, Рукавина, Тадич, Костіч, А. Мітрович

Як говорив сам Андрій Шевченко, ті футболісти, які до цього моменту не мали можливості зіграти за збірну України неодмінно отримають шанс проявити себе. Статус товариського матчу може надихнути тренерський штаб нашої національної команди дійсно дати шанс багатьом футболістам, яким вкрай важливо відчути довіру тренера та вийти на поле у синьо-жовтій футболці.

Орієнтовний склад збірної України: Бойко, Соболь, Ордець, Ракицький, Бутко, Караваєв, Ротань, Сидорчук, Степаненко, Циганков, Кравець.

Що стосується букмекерської думки, тут перевагу віддають нам. Чого лише буде варта атмосфера на ОСК «Металіст». Публіка буде гнати українську збірну вперед, а хлопці наші це безперечно відчують. Товариський матч, знову ж таки, буде чудовим шансом для Шевченка спробувати у справі ще «не обстріляних» футболістів. Збірна Сербії має у складі зірок світового рівня. Мітровіч із «Ньюкасла»,Іванович із «Челсі», Настасіч, який виступає у «Шальке», той же Тадіч, але він, швидше за все, не зіграє. Дуже буде цікаво подивитися на гру проти такого суперника. Цілком ймовірний і нічийний результат, про що і говорять коефіцієнти від PariMatch:

П1 - 2.40. Х - 3.20. П2 - 3.15. Зробити ставку.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!