Артем Франков: «На перемогу «Іллічівця» на біржі зарядили 255 тисяч доларів, такого в Україні ще не було»

Футбол України 14 Листопада, 23:13 874
Артем Франков: «На перемогу «Іллічівця» на біржі зарядили 255 тисяч доларів, такого в Україні ще не було»
Артем Франков - про скандальний поєдинок Першої ліги «Іллічівець» - «Гірник-Спорт» (3:1), який відбувся 14 листопада.

«Перша ліга, матч лідера. Маріуполь. «Іллічівець» - «Гірник-Спорт» - 3:1. Після першого тайму гості вели 1:0. На перемогу «Гірника» в першому таймі на біржі зайшло 64 тисячі доларів. Коефіцієнт починався з 10-11, потім, звичайно, став падати. На перемогу «Іллічівця» ставили всю дорогу - і при 0:1 з особливим цинізмом, навіть коефіцієнт не піднімався. Разом зарядили - увага! - 255 тисяч доларів. Це рекорд, такого в Україні ще не було. Це страшенно багато!
З огляду на те, що цей матч можна було подивитися, нахабство зашкалює. Як сказала одна особа, яка розуміється на цій справі, поєдинок був crazy fixed... Зізнатися, я не знаходжу виправдань учасникам ось цього, причому, судячи з характеру ставок, питання потрібно задавати обом командам. Нацполіція вже в курсі, тим більше і до матчу сигналів було досить - як раз про захід ставок.
Важливе застереження. Розслідування буде, ніяких відмовок і еківоків, ніяких збентежених виправдань. Якщо ці дані (розмір і послідовність ставок насамперед) отримають офіційне підтвердження (вважай, вже отримали), то самі розумієте. Не звертати уваги на подібні витівки прямо під носом (цікаво, клуби будуть шукати або тільки розповідати, що вони нічого не знають, не бачили і не розуміють?) Неможливо. За це потрібно бити, і бити жорстоко, хоча і справедливо. І в інтересах клубів самим енергійно розібратися, що у них там відбувається - інакше покарані можуть бути самі клуби без розбору на правих і винуватих. Чекайте новин», - написав Франков на своїй конференції на Match Day.