​Богдан Михайличенко: «Коли настане мій час для першої команди — вирішувати головному тренеру»

Динамо Київ 15 Листопада, 09:47 699
​Богдан Михайличенко: «Коли настане мій час для першої команди — вирішувати головному тренеру»
Півзахисник київського «Динамо» в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про те, коли настане його час у першій команді.
— За день до матчу зайшов Ігор Володимирович Костюк і сказав, що сьогодні я тренуюся з першою командою і готуюся до гри. Не дивлячись на рахунок в матчі, суперник виглядав гідно і своєю грою команда довела, що не дарма вони очолюють турнірну таблицю в чемпіонаті Молдови. На скільки я знаю, у «Мілсамі» були відсутні кілька ключових гравців, можливо через це по закінченню матчу на табло була така різниця в рахунку. Раніше мене запрошували до тренувань із першою командою. Деякий час я був травмований, не тренувався зовсім. Тільки недавно відновився після травми. Після матчу Сергій Ребров побажав удачі і сказав дотримуватися тактики, яку він нам пропонує. Седрік?

Я був травмованим, так що нічого про нього сказати не можу. Звичайно, коли я виходжу в складі першої команди «Динамо», то з'являється більше мотивації. Тому що є можливість проявити себе, показати свої сильні якості. Коли я виходжу на поле, я не думаю про те граю я за першу команду або за дубль, я максимально сконцентрований на грі і намагаюся виконувати вказівки тренера. Я працюю кожен день, а коли настане мій час для першої команди — вирішувати головному тренеру, — сказав Михайличенко кореспонденту нашого сайту Ігорю Гусакову.