Сергій Шищенко: «Очікую організованого футболу і якісної гри»

Збірна України 15 Листопада, 10:52 629
Сергій Шищенко: «Очікую організованого футболу і якісної гри»
Нинішній наставник чернівецької «Буковини» Сергій Шищенко грав проти сербів у складі національної збірної у 2002-му і працював під керівництвом нинішнього наставника балканців Славолюба Мусліна у 2004-2005-му. Тому, гадаємо, доречно надати фахівцеві слово напередодні сьогоднішнього товариського матчу команд України та Сербії у Харкові.
»Від матчу, в якому результат принципового значення не має, очікую організованого футболу і якісної гри. Звісно, хочеться, щоб поєдинок цей завершився на нашу користь, хоча припущу, що буде нічия. Взагалі, в зустрічах, у яких не тисне вага результату, можна очікувати атакувального футболу. Найбільше ж хотілося б побачити в цій зустрічі молодих гравців, тих, хто раніше виходив у складі збірної нечасто. Або взагалі не виходив, як, приміром, Бєсєдін. Не побоявся ж Шевченко виставити проти фінів Віктора Циганкова, то ж сподіваюся, що послідовним у ставленні до молодих гравців залишиться Андрій і зараз.

Суперник у нас серйозний. Команда добре вкомплектована. Але головне – тренер. Досі з теплотою згадую часи спільної роботи зі Славолюбом Мусліним у донецькому «Металурзі». Тоді серб вразив нас надзвичайно грамотною тактичною роботою. Для Мусліна величезне значення має ігрова дисципліна, організація гри. Дуже фаховий тренер. Коли Славолюб оголосив, що залишає «Металург», команда була шокована. Проти цього кроку були майже всі футболісти. Але що ми могли вдіяти? Наскільки я знаю, Муслін пішов, бо не змирився з тим, що один з керівників клубу Дмитро Селюк намагався втручатися в робочий процес».