Україна – Сербія. Прогноз Вадима Скічка

Збірна України 15 Листопада, 11:29 714
Україна – Сербія. Прогноз Вадима Скічка
Вперше за три роки збірна України зіграє у Харкові. Підтримка команді Шевченка забезпечена, а чи буде на що подивитися на ОСК «Металіст»? Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує видовищну гру.
«Для збірних України та Сербії матч у Харкові буде останнім у календарному році. Офіційні ігри беруть паузу аж до весни – останній шанс закінчити рік на позитиві та розкуто. Шевченко напевно дасть можливість зіграти тим, хто нечасто має практику у збірній: Бойку, Кривцову, Караваєву, Циганкову, Петряку, Шахову, Зозулі. Мотивація цих хлопців має бути просто захмарна, відтак від них слушно очікувати гострої та атакувальної гри. Під керівництвом Шевченка збірна почала активно грати на атаку – у чотирьох іграх кваліфікації на ЧС «Жовто-блакитні» незмінно забивали. Матч із сербами має стати черговим у цьому ряді, особливо з огляду на кількість вмотивованих новачків.

Сербія у своїй відбірковій групі забила більше за всіх м’ячів. У Славолюба Мусліна є чимало футболістів топ-рівня, але у Харкові він так само може дати шанс зіграти тим, хто вряди-годи з’являється у стартовому складі – знову маємо вмотивованих гравців. До того ж характер товариської гри не зобов’язує здобувати перемогу за будь-яку ціну, а навпаки дозволяє діяти розкуто та креативно. Погодьтеся, приводів для відкритої та результативної гри чимало. Пригадуєте поєдинок з Уругваєм у Харкові у 2011? 2:3 на користь гостей, зате яскрава гра та купа голів. На щось подібне сподіваюся і цього разу».

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!