Андрій Ярмоленко: «Харківські вболівальники заслуговують побачити якісний футбол»

Динамо Київ 15 Листопада, 13:10 675
Андрій Ярмоленко: «Харківські вболівальники заслуговують побачити якісний футбол» | 19-27
Нападник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко поділився своїми очікуваннями від товариського поєдинку з національною командою Сербії, який відбудеться сьогодні в Харкові.

- Андрій, з якими думками підходите до товариського поєдинку з Сербією?

- Не дивлячись на той факт, що це буде товариська зустріч, ми знаємо, який ажіотаж навколо цього матчу в Харкові. Упевнений, на цей поєдинок прийде багато вболівальників, яких ми хочемо порадувати хорошою грою. Тому, ми з усією серйозністю підходимо до цього протистояння. Крім того, що нам потрібно продемонструвати хороший футбол, результат цієї зустрічі також дуже важливий.

- Ви напевно вже встигли проаналізувати недавній матч відбіркового циклу проти Фінляндії. Збірна продемонструвала в цій грі два абсолютно різних тайми. Як вважаєте, чому так вийшло?

- Вважаю, що в першій половині зустрічі нашій команді вдалося продемонструвати якісний футбол, а в другому таймі, напевно, десь уже позначилися психологічні моменти. Ми грали вже по рахунку, розуміли, наскільки цей матч важливий для нас. Тому, ми трохи відійшли назад. Звичайно, так діяти не можна, адже в одному з епізодів у другому таймі нападник збірної Фінляндії нас простив.

- Напевно, був достатній в психологічному плані над гравцями і результат матчу Туреччина - Косово, в якому команда Фатіха Теріма виграла і на той момент зрівнялася за очками з Україною?

- Звичайно, ми знали, що і збірна Туреччини, і збірна Хорватії виграли свої матчі, але нам, у першу чергу, потрібно дивитися на свою гру, на свої результати. Тому, на особливу увагу на паралельні результати ми не звертали. Ми виходили і знали, що нас чекає важка гра, в якій нам потрібно віддати всі сили, щоб перемогти.

- У сьогоднішньому матчі з командою Сербії що буде важливіше: порадувати уболівальників хорошою грою або результатом?

- Я думаю, що і те, і інше для нас дуже важливо. Ті вболівальники, які прийдуть сьогодні на стадіон в Харкові, заслуговують побачити якісний футбол. Ми постараємося порадувати їх перемогою.

Володимир Бобир з ОСК «Металіст»