Стало відомо ім'я переможця чемпіонату з аматорського футболу, який обійшов 271 команду

Футбол України 15 Листопада, 15:41 605
Стало відомо ім'я переможця чемпіонату з аматорського футболу, який обійшов 271 команду
13 листопада завершився чемпіонат з аматорського футболу NIVEA MEN Турнір 2016, в рамках якого чоловіки з усього Києва протягом 2,5 місяців виходили на футбольні поля і мали можливість відчути себе справжніми професійними спортсменами.

Півфінальні та фінальні матчі, зіграні в столичному СК «Меридіан», допомогли визначити кращу команду турніру - тріумфаторами масштабного змагання стали гравці команди під назвою «Центральний офіс». Вони обіграли суперників у фіналі з рахунком 2:1. Хоча турнір позиціонувався як аматорський, емоції і атмосферу, які панували на полі під час ігор, можна було порівняти з матчами Прем'єр-ліги України, а іноді й перевершували їх. У цьому впевнені коментатори фінальних матчів NIVEA MEN Турніру 2016 - журналісти канал 2+2 Василь Пехньо і Віталій Звєров.

Ведучий півфінальних і фінальних матчів турніру Ігор Циганик звернув увагу уболівальників на те, що якщо частіше організовувати подібні турніри і робити це з такою ж ініціативністю і любов'ю до футболу, які продемонстрували організатори NIVEA MEN Турніру 2016, питання популяризації спорту в країні буде швидко і ефективно вирішене .

- Спочатку ми розраховували на маленьке змагання для 32 команд. Але, побачивши ентузіазм реєструючихся і ажіотаж, що виник навколо турніру, допустима кількість команд була збільшена. Але навіть цього виявилося недостатньо, команди продовжували реєструватися зі стрімкою швидкістю. Тому ми вирішили не зупиняти і не обмежувати цей процес, що дозволило зробити NIVEA MEN Турнір 2016 максимально масштабним - в ньому взяли участь 272 команди! І зараз, коли NIVEA MEN Турнір 2016 підійшов до кінця, я можу з упевненістю сказати - воно того варте!- Сказав на прес-брифінгу, присвяченому закриттю змагання, директор Beiersdorf Ukraine пан Мустафа Хазер.

Статистика NIVEA MEN Турніру 2016:

- 8 етапів змагання;

- 267 матчів зіграно;

- 3820 - загальна кількість чоловіків, які виходили на футбольні поля Києва і боролися за перемогу;

- 178 годин, або майже 7,5 доби сумарно тривали матчі турніру.