Віктор Грачов: «Помилка Кучера не здивувала. Такі ляпи в нього бувають часто»

Збірна України 15 Листопада, 16:27 852
Віктор Грачов: «Помилка Кучера не здивувала. Такі ляпи в нього бувають часто» | 19-27
Колишній форвард донецького «Шахтаря» Віктор Грачов — про гру збірних України та Фінляндії.
— Поєдинок із Фінляндією вийшов найслабшим у збірної під керівництвом Андрія Шевченка, — каже Віктор Грачов gazeta.ua. — Причина — розбалансованість.

У першому таймі дивувався, чому тренер фінів залишає проти Ярмоленка лише одного захисника. У другому зрозумів — Андрій після травми. Функціональний стан не дозволяє йому виграти бодай один забіг у захисників. Погана фізична форма вплинула на здатність обводити один в один. Коноплянка сидить на лавці запасних у «Шальке». У першому таймі, доки були сили, він непогано рухався. У другому — «розчинився» на полі. Ще гірше виглядав Коваленко. Віктора потрібно було міняти після перших 45 хвилин. Він не набрав форму після травми. Кравець, Ракицький і Степаненко у чудових ігрових кондиціях. Решта команди не встигала за ними.

Помилка Кучера в першому таймі, після чого суперник вийшов віч-на-віч із П'ятовим, не здивувала. Олександр припускається таких ляпів ледь не в кожному матчі.

Але збірна лише будується. Шевченко прагне омолодити збірну і грати у стабільному складі. Однак мусить бути хоч найближчий резерв — чотири-п'ять футболістів, готових вийти на заміну.