Андрій Шевченко: «Перед грою з Хорватією постараємося організувати кілька товариських матчів»

Динамо Київ 15 Листопада, 19:10 551
Андрій Шевченко: «Перед грою з Хорватією постараємося організувати кілька товариських матчів»
Головний тренер збірної України поділився планами команди з приводу підготовки до матчу проти Хорватії.

- Матч проти Хорватії відбудеться 24 березня. На той час в УПЛ заплановано зіграти лише чотири тури, а хорватські футболісти, які грають в західноєвропейських клубах, будуть на ходу...

- «Ми прекрасно розуміємо цю ситуацію, і постараємося організувати якийсь інформативний збір або навіть товариську гру, а можливо і кілька матчів.

Я залежна людина. Я залежний від підготовки футболістів, яка буде проходити в їх клубах, і як вони їх підготують, такими вони до мене і приїдуть. У той же час я розумію, наскільки важливою є підготовка до сезону і для клубів - перед ними стоять свої завдання. Той же «Шахтар» вже забронював участь у весняній частині Ліги Європи, сподіваюся, «Динамо» теж зуміє пробитися у весняну стадію єврокубків.

Очевидно, що чим успішніше виступають наші клуби на європейській арені, тим краще для нас - готовність гравців буде вище. Вони менше будуть у відпустці, отримають більшу ігрову практику на високому рівні і величезний досвід. І я, як головний тренер збірної, тільки зацікавлений в успіху українських клубів.

Сподіваюся, ми знайдемо точки дотику з клубами, і у мене буде період, коли я зможу отримати футболістів свого розташування. І треба за ці дні спробувати вичавити максимум, щоб підготувати команду до зустрічі зі збірною Хорватії», - сказав Шевченко в інтерв'ю MatchDay.