Україна - Сербія: стартові склади, текстова трансляція

Збірна України 15 Листопада, 19:50 1087
Україна - Сербія: стартові склади, текстова трансляція | 19-27
До вашої уваги стартові склади та текстова трансляція на товариську гру між Україною та Сербією.

Україна: Бойко (гк), Бутко, Ордець, Кривцов, Федецький (к), Сидорчук, Малишев, Шахов, Караваєв, Циганков, Зозуля.

Запасні: Пятов (гк), Шевченко (гк), Ротань, Зінченко, Ракицький, Беседін, Ярмоленко, Кучер, Соболь, Степаненко, Петряк, Коноплянка

Сербія: Райковіч (гк), Ігньовскі, Пейчиновіч, С. Мітровіч, Д. Тошич, Младеновіч, Гудель, Радоя, Катай, З. Тошич (к), Павловіч

Запасні: Івановіч (гк), Івановіч, Обрадовіч, Рукавіна, Матіч, Пешич, Максімовіч, Мілівоєвіч, Марковіч, А. Мітровіч

Текстова трансляція розпочнеться тут відразу зі стартовим свистком.

1. Матч розпочався!

2. Володіють наші ініціативою на перших хвилинах.

3. Катай проривався по флангу, його прорив зупинив Ордець.

4. Павлович пробив з-за меж штрафного, вище воріт м'яч пролетів.

5. Шахов фолить в центрі поля.

6. Шикарний момент у Сербії, Павлович пробивав з метра по воротах, Бойко рятує нас. Буде кутовий.

7. Бойко кулаком зіграв на виході. Серби продовжують атаку.

8. Тримають українці м'яч у центрі поля.

10. Зозуля намагався пройти до штрафного Сербії, але втратив м'яч. Буде від воріт.

11. Повільний темп гри, футболу дуже мало ми бачимо на перших хвилинах зустрічі, видно, що команди грають резервним скадом.

12. Багато наші грають з м'ячем, але все це далеко від воріт суперника.

13. Серби особливо не пресингують, чекають поки наші помиляться.

15. Навіть нічого коментувати по цій грі, останні 7-8 хвилин команди по-черзі помиляються в центрі поля, голкіпери без роботи.

16. Таке враження, що ми дивимось овертайм фіналу чемпіонату світу, футболісти слабко рухаються і не поспішають до атаки, таке враження наче бояться помилитись.

18. Ось серби вийшли в атаку, Тошич пробивав по воротах, м'яч пролетів вище воріт.

19. 90 % всіх наших передач - назад, а всі загострюючі передачі в ноги супернику, або ж в аут. Давайте поки спишемо це на слабку зігранність.

21. На своїй половині поля наші тримають м'яч, з Бойком наші захисники обігрались, щоб наш голкіпер не заснув.

22. Перший удар по воротах Сербії! Шахов пробивав з гострого кута, але м'яч опинився у руках Раковича.

23. Федецький заробив штрафний, можна зробити навісну до штрафного. Циганков виконає подачу.

24. Відбились серби, хоча подача Циганкова була дуже гострою.

25. Младенович робив гостру прострільну передачу, яку перервав Кривцов.

26. Трішки оживилась гра, запрацював добре наш лівий фланг, але якби трішки менше передач назад було. Караваєв у Зорі більш сміливо грає.

27. Караваєв в офсайді.

28. Бутко робив передачу на Зозулю, який не очікував такого від Богдана і проспав шанс зупинити м'яч.

29. Федецький увірвався до штрафного, зробив прострільну передачу, яку перервали серби і почали свою атаку.

30. Бутко порушив правила у центрі поля, гості швидко розіграли м'яч.

31. Кривцрв порушив правила біля свого штраного. Гострий штрафний біля наших воріт.

32. Подача-удар відбулась, Бойко спокійно забрав м'яч.

33. Втікали наші до швидкої атаки, але вона залинулась після помилки Федецького.

34. Младенович в офсайді.

35. Циганков заробив кутовий.

36. Голкіпер на виході зіграв впевнено, вибивши кулаками подалі від воріт.

37. ГОООООООООООООООЛ. Євген ШАХОООВ! Караваєв корпусом відтер суперника, тим самим відкрив зону Федецькому, який зробив прекрасну передачу на Зозулю, який втратив м'яч у простій ситуації, але добре, що Шахов підстрахував свого колишнього парнтера по Дніпру і з чотирьох метрів пробив Райковича.

39. Продовжують наші атакувати, але поки що без загострення.

40. Більш активно почали пресингувати серби, але українці в пас цей пресинг розбивають.

41. Сидорчук фолить в атаці.

42. Гості заробили кутовий.

43. Бойко начудив на виході, добре що Сидорчук підстрахував кіпера.

44. Малишев фолить в центрі поля.

ВСЕ! Перерва! Шахов забив поки що єдиний гол. Вітаємо його з дебютним голом за збірну!

46. Другий тайм розпочався.

47. Петряк замість Караваєва, а Ротань замість Сидорчука вийшли на поле.

48. Серби заволоділи м'ячем, наші високо пресингують.

49. Кутовий гості заробили з лівого флангу.

50. Бойко на виході надійно цього разу зіграв, забрав м'яч до рук.

51. Зозуля в офсайді.

52. Серби в центрі поля тримають м'яч, наші всі за лінією м'яча.

53. Упав серб у нашому штрафному, здавалось, що фол був, але арбітр розвів руки по сторонам, показуючи, що все було в рамках прваил.

55. Катай намагався обіграти Бутка, але Богдана так просто не взяти. Наші починають атаку.

56. Шахов падає у штрафному, рефері не дав пенальті. Чесно кажучи, пенальті не було.

57. Гострий стандарт біля наших воріт.

58. Ордець рукою вибив м'яч на кутовий... добре що арбітр не помітив цього.

59. А коли Катай падав декілька хвилин тому у штрафному, то Ротань фолив і арбітр вже вдруге грає за нас, не даючи два пенальті у ворота Бойка.

61. Бойко рятує! Гострий момент у Сербії! Головою пробив форвард, але Бойко реагує на удар, а з другої спроби зафіксував м'яч у руках.

62. Жовта карта для Зозулі.

63. Зозуля йде відразу з поля, а виходить Артем Бєсєдін.

64. Циганкова збили в центрі поля.

65. Віктор Циганков йде з поля, а виходить Андрій Ярмоленко!

67. Федецький подав до штрафного, але прямо до рук голкіпера.

68. Маркович увірвався до штрафного, обігравши трьох наших гравців, добре, що Бойко сміливо на виході зіграв і забрав м'яч до рук.

69. Петряк в офсайді.

70. Катай йде з поля, а виходить Мітрович.

72. Серби дуже активно атакують, але поки що без моментів, наші дуж компактно захощаються.

73. Кутовий біля наших воріт.

74. Бойко кулаком виносить м'яч від воріт, і схоже отримав пошкодження. Пауза у нас.

75. Гру поновлено, з нашим кіпером все добре.

76. Бєсєдін після подачі Федецького зробив скидку до центру воротарьського, але там нікого з наших не було, а захисник вибив на кутовий.

77. Зінченко вийшов замість Шахова!

78. Відбились гості, але атака українців продовжується.

80. Ротань фолить в атаці, за що заробив жовту картку.

81. Зіченко фолить в центрі поля.

82. Максімович вийшов на поле замість Душко Тошича.

84. Уххх, Бутко пробивав у дальній кут і був дуже близьким до голу. Голкіпер не брав би.

85. Кутовий для України заробив Зінченко.

86. Федецький фолить в центрі поля.

87. ПЕНАЛЬТІ! Ярмоленко заробив пенальті.

88. ГОООООООООЛ. Ярмоленко пробив по центру, як проти Порту у минулому році! 2:0!

89. Якась пауза у нас, серби незадоволені таким рішенням арбітра, але що вже зміниш, гол є гол, треба грати.

90. Заспокоїлись гості, розіграли м'яч і вже дограють матч.

90+1. Чотири хвилини додав арбітр.

90+2. Ротань фолить в центрі поля.

ВСЕ! Україна перемагає збірну Сербії. 2:0 завдяки голам Шахова та Ярмоленка! Всіх з перемогою!