Це другий випадок в історії нашої збірної, коли футболіст до свого 21-річчя має стільки ігор в її складі. Автором першого в 1995-1997 роках став Андрій Шевченко. Але Зінченко цілком може істотно поліпшити цей рекорд, пише «Золотий талант України».
Зінченко, якому 15 грудня виповниться лише 20 років, в два рази перевершив рекорд Геннадія Зубова, який до свого 20-річчя провів у національній команді 5 поєдинків. У Сергія Реброва, Андрія Шевченка та Андрія Ярмоленка до такого віку було по 4 гри за збірну, у Дмитра Михайленка та Віталія Лисицького - по 3, у Сергія Кандаурова - 2.
Тепер 2 гри має і Віктор Циганков, якому поки тільки 19 років. Можливо, за рік йому вдасться замахнутися на цей рекорд Зінченка.
* має теоретичну можливість поліпшити показники.
А у самого Зінченка є цілий рік в запасі, щоб відірватися від Шевченка в рейтингу гвардійців збірної України до 21-річчя. Теоретично наздогнати свого головного тренера і навіть обійти його може ще й Віктор Коваленко, але 21 йому стукне 14 лютого. Найближчий офіційний матч - тільки в кінці березня, тому шанс може бути тільки в тому випадку, якщо взимку Шевченко все ж організує якийсь збір для національної команди зі спарингом або навіть кількома.
* має теоретичну можливість поліпшити показники.
А ще Зінченко і Коваленко йдуть по непоганому графіку, випереджаючи найголовнішого гвардійця в історії збірної України - Анатолія Тимощука (144 матчі). Він дебютував в національній команді тільки в 21 рік, у Коваленка до цього часу вже є як мінімум 10 матчів, а у Зінченка - 11 і весь 2017-й в розпорядженні.
Стартували обидва (особливо Зінченко) дуже жваво, але цей рекорд - не принтерська дистанція, тут потрібна стабільність протягом як мінімум 15-ти років. Тимощук, наприклад, потужний ривок за кількістю матчів зробив в 31-33-річному віці, зігравши 35 разів за три роки.
А ще цікаво постежити за динамікою Циганкова, якому, ще раз нагадаємо, 15 листопада виповнилося всього 19 років.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!